Buna seara !

AlexH

Moderator
Membru personal
Bun venit Mihai.
Spune-ne te rog mai multe despre pescuitul care il practici, chiar si asa ca incepator.

pascariu

Oblete
Bun venit Mihai.
Spune-ne te rog mai multe despre pescuitul care il practici, chiar si asa ca incepator.
Pai ce pot spune ca la pescuit de rapitori in afara de biban nu am prins nimica ca nu m-a pasionat acum de ceva timp chiar imi doresc ca aflu cat mai multe si sa pun pe rapitori :) :D foarte mult am stat pe crap am fost atras de el la nebunie..

Sa-mi aduci un miel, ma cheama Coco nu Mihai zimbetttzimbettt
aplaudaplaudaplaud

Bun venit Mihai.
Maine daca se da voie am sa pun 2poze cu niste asa zis scule luate pt rapitor sa-mi dai o parere daca sunt buna sau nu :p sper ca nu le-am cumparat degeaba nnnoroc

Okama

Somn
Maine daca se da voie am sa pun 2poze cu niste asa zis scule luate pt rapitor sa-mi dai o parere daca sunt buna sau nu :p sper ca nu le-am cumparat degeaba nnnoroc
Bun venit!
Nu stiu de ce am un sentiment de deja vu, mai ales la asta cu sculele.
Poti posta linistit la rubrica Arsenal. Nu iti treb aprobarea nimanui.

Wurger

Somn
Bun venit Mihai ! Mai ales daca esti pescar, nu te grabi !
Aia cu ttx.ul a fost totala.
Aici discutam si promovam spinningul care n.are nimic de a face cu mamaliga si aluatul de cozonac.
Suntem plini de informatii despre pescuitul la rapitori si gata sa le impartasim.

Sus