• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Cârlige eficiente la pescuitul bibanilor

@edd ,triplele alea de la Mepps nu au nimic de-a face cu ce am prezentat eu, nu vă mai chinuiți să găsiți că tot degeaba, pur și simplu am luat o triplă de la o dandinetă și am pus-o la o rotativă
Stiam ce ai facut, puteam sa si fac un pariu ca il castigam zimbettt dai inainte cu observatia,fir intins.Triplele de la mepps au acelasi idee,asa o vad,nu este atat de elaborata precum epoxiul cu sclipici dar care face treaba pe la altii din moment ce este pe piata si am si vazut capturi,din pacate nu i-am gasit spilul si la noi....

foarte misto arata, sa ne spui si daca pestele apreaciaza
Cum sa nu doar acesta este si rolul discutilor mai ales ca ideea a venit de la Cosmin Elias dar pretul si transportul nu prea ma atragea sa fac lucrul asta,oricum asta si imi place, discutile astea publice nu faptul ca te apuci si citesti si pe urma scrii pe vreun blog sau fb impresia ta ca poti sterge comentarile care nu iti plac....
Eu le incerc pe toate inclusiv treaba asta cu bilele pentru pastravul de mare pentru ca mi se pare cat de cat mai aproape de spinning daca nu merge asta este mai este o posibilitate cu pop-up-urile din plastic,flotante sau cu arome, tot va intra unul la o aroma de capsunica,bananioara,prunica......daca nu o dam cu gorgonzola si tot prind o mreana cu toate ca am vazut ca ii place rotativa....