Cannibal shad fake sau noul model ?

zamfi

Somn
Muream prost! Nu am vazut guma asta! King nu este modelul nou.Sau cel putin nu in Romania.Vezi la poza lui adiwolf modelul nou de Romania.

adi

Biban
Sunt doua firetigere model vechi - ala verde aprins, fluo pe care il idolatrizeaza lumea :) si unul verde inchis, un bibanel ca-n poza de mai sus. Am prins binisor la ambele atunci cand le-am folosit, culmea la ala mai inchis cativa bibani mari :)
Probabil erau canibali si aia, ori genul care-i bat pe aia mici si le fura biscuitii :)

kingofbeasts

Rod Builder
Muream prost! Nu am vazut guma asta! King nu este modelul nou.Sau cel putin nu in Romania.Vezi la poza lui adiwolf modelul nou de Romania.
Eu m-am uitat la ochii built in ( nu lipiți) și la coada mult subțiată înspre paleta ( nu văd clar in poza dacă pe paleta au sau nu marca SG) și par identice cu ce am luat eu de la Claudiu acu un an parca . O sa caut o poza cu ale mele și pun aici .
Am găsit :
8148B2F8-0EF1-4A07-ACC4-B89367001B71.jpeg
95BFB09A-1F2B-4DDC-BC52-AA4AAA078C52.jpeg
E7176B7D-4FDD-4EFF-A9C9-CEDB1784753F.jpeg
8991FD6F-B520-4396-B4F3-604F36962AB7.jpeg
7342EC07-D091-4A13-8D06-79A9F0B4555B.jpeg

Asta e ce am luat și i-am întrebat direct pe producători la momentul ăla care-i treaba
Aveți și data și răspunsul lor in print screen

Ultima editare:

Maryo

Biban
Sunt doua firetigere model vechi - ala verde aprins, fluo pe care il idolatrizeaza lumea :) si unul verde inchis, un bibanel ca-n poza de mai sus. Am prins binisor la ambele atunci cand le-am folosit, culmea la ala mai inchis cativa bibani mari :)
Probabil erau canibali si aia, ori genul care-i bat pe aia mici si le fura biscuitii :)
Nu este asa,am sa pun câteva poze sa te convingi.Asa cum am mai spus asta nou este marcat pe coada si cu toate ca scrie ca este de 8 mie mi se pare mai mic...
Shadurile au fost luate din magazin din țară,mai exact de la Arrow .

Atașamente

edd

Somn
Sunt doua firetigere model vechi - ala verde aprins, fluo pe care il idolatrizeaza lumea :) si unul verde inchis, un bibanel ca-n poza de mai sus.
Defapt trei culori au fost pe piata,cel din poza fara portocaliu pe burta care mi-a placut mai mult mie,din pacate ultimul l-a facut varza o marla, cele doua mai mult ca sigur greseli in turnare,asa cum am vazut culoarea gliter bug cu ochi negri nu unu alb si unu negru......

Wurger

Somn
Cred ca ala fara portocaliu pe burta e greseala. Eu n.am vazut pe nicaieri.
In schimb tot ce am glitterbug e cu un ochi alb si unul negru si credeam ca asa e cioaca. Adica sa para peste de adancime la care reflecta ochii din anumite pozitii.
15474008880057706283603333568364.jpg

Eu le pastrez, dar nu stiu de ce, ca aia cu bricheta nu mi.a iesit niciodata.

Claudiu

Administrator
Membru personal
Cred ca ala fara portocaliu pe burta e greseala. Eu n.am vazut pe nicaieri.
In schimb tot ce am glitterbug e cu un ochi alb si unul negru si credeam ca asa e cioaca. Adica sa para peste de adancime la care reflecta ochii din anumite pozitii.
Vezi atașament 18378
Eu le pastrez, dar nu stiu de ce, ca aia cu bricheta nu mi.a iesit niciodata.
Pai glitterbug asa trebuie sa fie. E cea mai reusita versiune

edd

Somn
red ca ala fara portocaliu pe burta e greseala. Eu n.am vazut pe nicaieri.
La fel ca si cel cu spatele total negru,acum tu nu ai de unde sa stii ce a fost sau nu ca la vremea cand au aparut nu stiau multi si nu era doza da tras pa nas,pe urma toti inclusiv cei care pescuiau la stationar la pestisor aveau asa ceva in trusa....cred ca era situl acesta la inceput.....deci daca tu nu ai vazut nu inseamna ca nu a existat......a fost perioada in care cererea a fost atat de mare incat greselile nu au mai contat,multi dintre pescari se uitau sa fie cat mai apropiata cu ce vazusera ei sau le era recomandat,defapt cum si in momentul de fata se intampla cand vad ca prinzi cu ceva.....

Greseala cu spatele negru a fost facuta dinadis sa vada mizerabili reactia noastra,eu nu am mai cumparat,mi s-a parut o bataie de joc puke .....multi nu i-au taxat atunci cand au aparut greselile si pe urma chinezismele, dar vad ca inca mai pescuiesc cu ele si se agata de ce a fost si ce va deveni ........anu trecut am adunat atatea din Olt de m-am speriat......da, inca mai prind dar prefer sa nu mai pescuiesc cu ele,am luat doar de proba charteuse,yr si gold ca sa vad daca prind peste si am si prins asa ca treaba cu cele vechi ptr mine nu a stat in picioare.....ma gandesc sa le scot la vanzare ca si asa in afara de probele de anu trecut cele vechi stau de doi ani si ceva,maine o sa le si pun la vanzare cum au mai fost dealtfel dar acum o sa ma bazez pe faptul ca nu mai exista si modelul vechi este ce trebuie ca si forma,adica sa plec din start cu un atuu in vanzare zimbettt

Wurger

Somn
N.am zis ca nu a existat. Am zis CREDEAM.
Pupu, multumesc de oferta. O sa incerc si cu letconul la care mai am cozi.

Adi, nu vad sa fi scris, poate imi scapa mie, dar materialul "chinejilor" cum e? Seamana cu cel de la modelele vechi de cannibal?

Sus