Cazare Clisura Dunarii

Piranha

Oblete
Dragi colegi de hobby, sper sa nu intru chiar din prima zi in conflict cu regulile forumului pe care le-am citit of course. Cred ca-s la limita...:) Colind Clisura de peste 10 ani, timp in care am stat cazat si pe la prieteni dar prefer totusi o cazare independenta. Revenind la regulile forumului: am doi prieteni, unul persoana juridica si unul e persoana fizica. Ambii au de inchiriat camere pe Dunare(efectiv, Dunarea e la 20 m maxim de locul de cazare) si ii am pe ambii pe site-ul meu. Sunt locurile ideale de cazare(ca buget, locatie, facilitati). Daca adminii isi dau acordul, voi posta link-ul(sa se retina: site-ul meu nu este proprietarul locatiilor, ci doar vreau sa-i ajut sa-si faca cunoscuta locatiile, ceea ce ar fi si in beneficiul membrilor Spinning Club.) Astept confirmarea. Multumesc anticipat.

Claudiu

Administrator
Membru personal
Salutare, hai sa mai treaca ceva timp si postam apoi. Sa inteleg ca doar pentru asta te-ai inregistrat? Anuntul tau nu va fi sters, daca cineva e interesat te poate contacta in privat. Multumesc

Piranha

Oblete
Perfect. Am citit regulamentul. Daca ma inregistram numai pentru asta, bagam link-ul direct :) Am mai multe nedumeriri legate de jigging pe care sper sa le pot lamuri aici... Dar, by the way, o sugestie...faceti si un subforum pt locurile de cazare, ca doar nu toti dormim prin masini(din cauza varstei, nu din alte motive, cum ar fi picatul coroanei)....iar pe forumuri in general, omul isi spune oful legat de cazare...

Ultima editare:
Sus