• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Ce pagube am avut azi

Claudiu

Administrator
Membru personal
Pai 1 struna buna de tot Titanium si 2 gume... stiu ca altii sunt mai suparati astazi cu pagubele la pescuit, dar am zis ca ar fi bun si un subiect ca asta sa ne mai descarcam nervii nervosrau

roflmaooo Pai daca punem gume si din astea ...se umple rubrica! Ultimele 2-3 iesiri mi-au adus cam asa : un tambur de Bradia lovit/ovalizat (l-am facut dar arata ... vorba lui Petre Roman la Revolutie), cca 15-20 gume duse , vreo 2 oscilante ,un Avid pleznit pe imbinare (fisura de 5 mm...) , un sonar 5xHDI cu oaresce probleme ... E bine domnu' Geo ?capzidroflmaooo
...Ca nu va mai linistiti odata thumbup

Ca nu va mai linistiti odata thumbup

Asa-i Aline ...habarnam... imi place ca nu esti pagubos si eu am o vorba :
"noi le-am facut pe ele , nu ele pe noi"
se repara toateclapping

eu zic ca sa suparat pe tine ca ai vrut sa il vinzi,trebuia sa ii mai dai o sansa si sa il pui la treaba atunci poate nu crapa,banuiesc stupid ca de obicei
sper ca nu te-ai suparat dar eu asa patesc cu voblerele care nu imi plac,se agata si culmea mai si stiu ca se vor agata dar astept sa vad care dintre ele si ale drak tot alea mai scumpe

K-2 nu mai faci din el (exceptand cazul in care mai cumperi unul si le tai pe ambele pentru un bat din bucati) insa se poate incerca un varf cu blector (in cazul in care ti-ai dorit vreodata un var fin si elastic la un bat de jig).

K-2 nu mai faci din el (exceptand cazul in care mai cumperi unul si le tai pe ambele pentru un bat din bucati) insa se poate incerca un varf cu blector (in cazul in care ti-ai dorit vreodata un var fin si elastic la un bat de jig).
Ar putea iesi binisor cu un varf cu blector. O ruptura similara am avut si eu pe un street-fishing de pezon michel si i-am pus un varf blectorat. Chiar imi place cum a iesit si cum se comporta.

Claudiu

Administrator
Membru personal
Mmm nasol cu hardcore-ul mai ales ca se gaseste si cam rar. Te-a intepat putin inima... Cat despre zona, e misto tare, nimic rezultate?

De fapt am vrut sa ma razbun pe el!roflmaooo Ca toata vara nu a prins nimic culoarea aia ( e drept ca nu am prea pescuit ,dar totusi ...). Banuiam ca-l las si daca am vazut ca in 10-15 lanseuri nu l-am agatat ,am dat cu el direct in cascada si ...gata!bucurostare

Rezultate? Am fost cu un prieten cu alte probleme in zona si am dat cam o jumate de ora in cimitir . El a lasat vreo 4 gume portocaliu cu galben si a ratat un somotel de vreo 3-4 kg si eu am lasat Drumul si am inecat un salau la ceva vobler yozuri ( primit cred de la adiwolf acum vreo 5 ani ). Nu a fost chiar rau pentru Mures. Apa puscata bine inca.