Compartimentare cutii de pescuit

La genul ăsta te referi?
Pentru că sunt și cutii full modular adică poți construi pereții interiori cum vrei tu

Pentru că sunt și cutii full modular adică poți construi pereții interiori cum vrei tu
Pe acestea le am eu pt trusa de barca.
Le-am luat pt ca in ele pot sa-mi bag plicurile de gume direct.
Pana acum nimic de reproșat, in afara faptului ca cele 2 cleme au obiceiul sa pice când cutia e deschisă într-un anumit unghi. Însă m-am obișnuit.
Respecte,
Radu

Pe acestea le am eu pt trusa de barca.
Le-am luat pt ca in ele pot bagă plicurile de gume direct.
Pana acum nimic de reproșat, in afara faptului ca cele 2 cleme au obiceiul sa pice când cutia e deschisă într-un anumit unghi. Însă m-am obișnuit.
Respecte,
Radu
Corect Radu,dacă nu ar avea acea problemă cu clemele,le-aș declara cele mai bune cutii din lume!Chiar și așa seria Kameleont este printre preferatele mele thumbsuuuup

D

Deleted member 2107

Guest
Poftim....
Pai acuma ai si colectie de cutii !?!
N.am stiut de astea tată ca eu ma uit pe TotalFishing, Claumar...
Plm... deci exista.
M.am mai calmat ;P
Tati,după ce așezi prin cutiile lui Cosmin sertarele,cu mutari și permutări,vezi că ai vreo două mesaje private.Oricum îți trebuie o secretara,părerea mearoflmaooo
Scuze de off topicpeacefingers

Claudiu

Administrator
Membru personal
Apropo de cutii, astea sunt misto, sunt sigurele pe care le-am vazut eu care sa poata fi ajustate atat de exact in functie de naluca:

Apropo de cutii, astea sunt misto, sunt sigurele pe care le-am vazut eu care sa poata fi ajustate atat de exact in functie de naluca:
Înseamnă că nu ai deschis link-urile puse de mine,același sistem plus că are opțiunea să pui și oblic nălucile
Screenshot_20200523-001518_Chrome.jpg

Espasia

Somn
Am una identica, sau mai multe.........no name. Sau ceva aiurea. Caut mai târliu.....;)

Luate din greseala, dar sun cu un plastic ok. Nu ca si cutiile Plano - Rapala (din gentoiu Rapala), de se sparg ca naiba.

FsF. (fir-ae sa fie), de potlogari cu marfa de doi bani, brend-uita......

Cica la cumpararea gentii, cutiile erau bonus......:roflmaoooroflmaoooroflmaoooroflmaooo.

Sus