Curățenie de primăvară

Se mai adauga un Biomaster de 4000. Au fost 2, una a plecat la Sacele, mai este una. Pretul acelasi de mai sus, mulineta este noua.

Vandut si al doilea FB4000

Valabile urmatoarele:

3. Shimano Yasei Zander Shad 270H
Lanseta este noua, cu etichetele pe ea. Preț 600 lei, foto aici
https://www.olx.ro/oferta/lanseta-shimano-yasei-zander-shad-270h-IDbSwNf.html

5. Yamaga Early Plus 95ML
Lanseta folosita dar în stare foarte buna. Pret 900 lei
Detalii și foto aici
https://www.olx.ro/oferta/lanseta-yamaga-early-plus-95ml-IDbZ3aq.html
Yamaga Blanks EARLY+ 95ML Spinnrute
Mit ca 2,29 m Länge und einem maximalen Wurfgewicht von bis zu 28 g eignet sich die Yamaga Blanks EARLY+ 95ML besonders gut zum Distanzangeln auf Wolfsbarsch, Rapfen und Meerforelle Bei der ML-Version der Early stehen insbesondere Jigs mit 8 - 14 g und 3 - 4 Inch Trailern im Fokus Als sichere...
www.nippon-tackle.com
www.nippon-tackle.com

7. Xzoga black mamba Attack 80mhf2
Folosita un sezon pe Dunăre, preț 450 lei

www.olx.ro

Lanseta salau/somn Xzoga Black Mamba Attack 80mhf2
Lanseta folosita, in stare buna. Se echilibrează cu mulinete de 3-400g (4000/5000 Shimano). Am folosit-o pe Dunăre cu jiguri și voblere, la somn/șalău. Se vinde pentru că a fost înlocuită de o alta japoneza. Descrierea o găsiți în linkurile de mai jos...
www.olx.ro
www.olx.ro

8. Shimano biomaster SFB3000

:))
Lăsând gluma la o parte. Fb2500 are un mic punct pe buza unuia dintre tamburi. Am incercat să îl evidențiez in poze (link mai jos). Așa că, fb2500 cu ambii tamburi de 2500 se da la 1000 Ron. Dacă doriți cu ambii tamburi impecabili pot da mulineta cu un tambur de 2500 și unul de sfb3000. In felul asta aveți un tambur de capacitate mai mare (cel de 2500) și unul shallow (cel de 3000).

nu e vorba de toni :))
am pescuit o doar la avat, pentru ca lanseaza al dracu de bine. Am prins bucati frumoase, mai ales daca vrea sa manance foarte in larg. Acum am vazut ca pot sa trag mai mult de ea si avand in vedere ca nu am nimic mai lung pe gramajele alea poate sa mai stea la mine.

Sus