• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

De pe Facebook adunate :)

Imi pare rau dar nu mai gasesc. In principiu de pe F&H facebook, dar in ultima vreme au fost atatea postari ca e greu sa mai gasesti ceva.
Eu nu cred ca e photoshop. Mai bine zis, eu nu mi-as pierde timpul sa fac asa ceva in PS.
Ar fi frumos sa fie trucata, dar daca bagi un navod pe sub gheata si e si destul peste.....
Cand ziceam copca, glumeam, ca si daca ai scafandru tot iti trebuie cateva zile sa scoti una la 2 secunde si sa faci maldaru ala.
Tot acolo era un filmulet in care scoteau unii fitofag. Tot cu plasa. Si nu se mai termina.

Este reală 100%, se vede expresia lucrului bine făcut de pe fata omului!
În plus în dreapta pozei e o grămada mai mică din exemplare mai mici decît stasul.
Părerea mea...

Pai cred ca stiucile sunt doar alea intinse si asezate pe randuri ... restul pestilor sunt alte natii ...
Parerea mea ... :)

O adresa de site/blog.
Ar fi mers pusa la handmade lures dar nu stiu cat e de folositor; ar fi mers pus si la peisaje.
Pana la urma il pun aici sa contrasteze cu postul ala cu "dealul" de stiuci inghetate.
Niste baieti de pe Planeta Japonia.....

http://www.surfacediary.net/

Ce naluci, ce bete, ce locuri cu ape curate si sanatoase ....... Educatie, 2 bombe atomice si cateva milenii de disciplina civica.

Cat de adevarata e asta ! Asa e, pentru ca m-am nascut cu defectul asta de imbatranire odata cu trecerea timpului, ma situez si eu undeva intre ultimele doua.
Dar daca te uiti la pescarii de crap (stie toata lumea ce inseamna crap in engleza) 90% sunt asa cum arata graficul. Nu devin asa din cauza stilului de pescuit. Astia sunt atrasi de genul ala de capturi (dulapi). Genu de director de multinationala care trimite tzutzupanu inainte cu cort, generator, rod pod, barca de momit, lazi de beri, galeti de bile care costa cat toate lansetele mele etc. Si el vine doar la dril si la poza.
Ce.i drept am vazut si pescari de rapitor care cand dau din barca zici ca sunt submarin de ti.e frica si sa stranuti sa nu intri accidental in imersiune.