rine

Salau
Ne știm.
La centura.
Corecta abordare de ieșire.
Și eu la fel...
De fapt, majoritatea suntem așa!
Pescuitul e doar un motiv.
De lăsat doctorii aia "speciali" fără pâinethumbup nnnoroc

AlexH

Moderator
Membru personal
Video-urile nu pot fi incarcate direct pe forum, la fel ca pozele. Ocupa mult prea mult spatiu.
Recomandarea este, asa cum a zis si Sebastian, sa le incarcati pe youtube sau alt site de profil si sa puneti link-ul aici

Tedi

Stiuca
Salutare! Ceva vesti din Delta? Nivelul si culoarea apei? Azi plec si as dori sa stiu cum să-mi fac planul de bătaie...
Mulțumesc

adiwolf

Moderator
Membru personal
se prinde biban in prostie si ceva stiuca, dar depinde unde mergi, zona.
informatiile mele sunt din zona lacurilor Puiu, Rosu, Gabardin, Tataru si dateaza din data de 06-10 iunie
Tataru si Gabardin stiuca, Rosu, ceva marle, Rosulet plin de biban
intrarea din Pui inspre Rosu este inchisa de plauri si apa era in scadere
in zona respectiva si in perioada aia nu s-a prins crap (asta daca intereseaza pe cineva)

Espasia

Somn
O sa povestesc eu. Cand ma intorc pe data de 1 oct. Plec in 3 zile, dar de data asta voi pescui doar pe lacuri si canale publice.
Atuci sa te ții.

:):):)

bogdan_m.

Biban
Abia astept...
Eu merg la CRISAN...m am obisnuit acolo
Fiind cam in mijlocul deltei....pot merge oriunde...planul e pentru macovei, puiulet,Puiu, ...poate si catre nord....bogdaproste....

Adrian Sb

Stiuca
Sunt curios daca se fac controlale in Delta, daca se respecta prohibitia, sau e tot ca anul trecut, se confisca tot ce misca.

bogdan_m.

Biban
Pe mine nu m-a controlat nimeni niciodata...si nici nu m-am ascuns , ca n-am avut de ce.

Ce s-a confiscat anul trecut?

O sa las impresii si detalii dupa 15 oct....
Vom fi cazati in Crisan..aceeasi pensiune ca in anii precedenti...
Barca de data asta o inchiriem din Tulcea...nu mai platim transfer dus intors.
Sambata dimineata 6.oct. suntem in Tulcea, preluam barcile,(2 barci , 2 in barca) 150 lei barca pe zi, fara benzina, ne intoarcem dupa 8 zile , tot in Tulcea...lasam barca si venim acasa. aplaudbucuriemare

Sus