Dificultati sau sugestii?

sorinTM

Stiuca
Si la mine cate o data da eroare ca si conexiune nesigura si efectiv nu vrea sa deschida ...dau restart si atunci imi da voie

Claudiu

Administrator
Membru personal
Din contra siteul este securizat cu conexiune SSL platita pentru siguranta datelor si a emalilurilor doar ca google chrome inca nu recunoaste aceasta conexiune si este o problema larg intalnita pe acest browser. Intrebare: daca folositi alte browsere inafara de google Chrome aveti probleme? Trebuie rezolvata chestia asta de aceea va intreb

sorinTM

Stiuca
Internet explorer e ok .....opera e ok...mozilla ok ..astea le am probat eu in zilele cand primeam acea eroare se poate sa fie de la google chrome

Claudiu

Administrator
Membru personal
Pare ca eroarea este generata doar pe calculatoarele ce folosesc windows xp si numai in google chrome deoarece acest sistem este invechit si nu recunoaste noile protocoale securizate. Pentru cei care au intampinat astfel de problema, sa incerce alte browsere: Mozilla, internet explorer, opera, safari

Claudiu

Administrator
Membru personal
Am primit cateva sesizari ca ar fii probleme si cateodata nu se poate posta pe forum, vreau sa imi scrieti daca inca se mai intampa asta in decursul zilei de astazi

zamfi

Somn
Claudiu eu sunt la desktop.Acum si-a dat drumul! Deci cand am vorbit cu tine nu mergea ,acum e ok. Nu am incercat inca pe laptop.Folosesc Chrome pe desktop.

Claudiu

Administrator
Membru personal
Incercati si in chrome, inca incerc sa depistez problema, e destul de dificil totusi. Majoritatea forumurilor au firme care le gestioneaza problemele... Eu sunt singur :)

Claudiu

Administrator
Membru personal
Va rog sa imi spuneti cati dintre voi patiti sa nu puteti raspunde, adica sa nu va apara acel chenar pentru a scrie raspunsul, sunt cativa carora nu le merge si incerc sa aflu de ce. Daca era o problema cu softul forumului, nu functiona la nimeni.

sorinTM

Stiuca
Website is offline

No cached version of this page is available.

Error 522Ray ID: 234186ace0ab290e • 2015-10-12 08:45:18 UTC

Connection timed out

You

Browser

WorkingBucharest

CloudFlare

Working uite ce imi apare cand dau sa intru de pe telf pe forum

Website is offline

No cached version of this page is available.

Error 522Ray ID: 234186ace0ab290e • 2015-10-12 08:45:18 UTC

Connection timed out

You

Browser

WorkingBucharest

CloudFlare

Working uite ce imi apare cand dau sa intru de pe telf pe forum
Asta ti lam trimis si acu cateva zile

Asta apare cate odata .

Ultima editare de un moderator:

zamfi

Somn
Uite ca merge si din Chrome! Si nu mergea...O fi ceva dusmani prin zona :) ))))
Hmmm...Nici sa raspund nu pot din prima! Nu apare casuta.Dupa ce postez raspunsul ,pot intra sa-l editez si atunci pot scrie.Ca si acum. Supernasol!

Ps:vreau sa-mi spuna cineva de ce merge de pe IE ??!!!!!

Claudiu

Administrator
Membru personal
Cred ca ai ceva pe calculatoare care blocheaza, nu pot sa imi dau seama, ti se intampla si pe desktop si pe laptop, pe telefon cum e?

zamfi

Somn
Pe tel merge normal.Si pe calculatoare dar pe IE .Culmea e ca ieri, pe aceleasi calculatoare , cu Chrome a mers! Personal nu inteleg nimic...

Sus