• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Geanta pescuit - Flambeau Outdoors 3005ST

Am vazut prezentarea ta si pe rapitori, e bine asa si ar fi interesant daca s-ar face prezentari asa si la alte produse pentru pescuit, ar fi mai usoara selectia lor nnnoroc

adiwolf

Moderator
Membru personal
alex.b
ceea ce ai inceput sa faci,este un lucru foarte bun si daca pastrezi obiectivitatea si nu intri in "party-priuri" cu diverse magazine sau distribuitori, vei avea succes
in chestia asta, banii pot veni din reclama pe yotube de pe canalul tau, asa ca pastreaza obiectivitatea, munceste mult si............keep going
succes thumbsuuuup

alex.b
ceea ce ai inceput sa faci,este un lucru foarte bun si daca pastrezi obiectivitatea si nu intri in "party-priuri" cu diverse magazine sau distribuitori, vei avea succes
in chestia asta, banii pot veni din reclama pe yotube de pe canalul tau, asa ca pastreaza obiectivitatea, munceste mult si............keep going
succes thumbsuuuup
Multumesc. Ceea ce o sa fac este sa prezint lucrurile pe care le am folosit, intr o maniera obiectiva. Scopul meu nu e de a determina pe cineva sa cumpere un produs sau altul ci sa ofer informatii despre anumite produse.

niciodata nu se stie.... asta e frumos la pescuitul la rapitori niciodata nu stii cand te vei intalni cu marea capturazimbettt

AlexH

Moderator
Membru personal
zippo, daca te referi la grip poti sa imi dai contactul mai exact. pt ca singura replica boga care am gasit-o pe rapitori, cu anunt de vanzare, a lui neamihai e la 98 ron.

Imi cer scuze . Cred ca am gresit pretul. Este adevarat ca de "nea mihai" este vorba dar parca este mai scump acum fata de anul trecut. si nici nu mai gasesc anuntul vechi. Am vazut acum , cautand anuntul lui, care este pretul de plecare.

Alex.b
Felicitari pentru initiativele tale cu video-uri privind prezentarea produselor. Este extrem de instructiv un video facut de o persoana neutra, cum a sesizat si AdiWolf, deoarece din prezentarea produsului de catre un producator sau prin serviciul de promovare si marketing suntem orientati sa vedem ceea ce doresc dansii (punctele forte ale produsului respectiv avantajul competitiv fata de concurenta).
O parere a unui utilizator poate deschide si alte perspective in ceea ce priveste modul de utilizare al produsului.

Cu stima

Am facut video ul tocmai pt ca multe produse se gasesc doar in magazinele online si e foarte greu doar dintr o poza sa ti faci o parere. Din descriere toate produsele fac minuni, dar realitatea difera de multe ori. Pt cei din Buc totusi mai gasim in magazinele fizice produse si ne mai facem o parere, m am gandit ca pt provincie poate fi un ajutor sa vada produsul dorit prezentat intr o astfel de forma. Din pacate timpul nu mi permite sa fac filmulete asa cum mi as dori, dar promit sa nu ma las de proiectul asta. Multumesc de aprecieri asta ma indeamna sa continui ce am inceput.