• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Gloomis Imx sjr

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Vând un Gloomis IMX sjr pur sânge de jig. Lanseta asta am luat-o noua si am folosit-o o singura data in stadiul original. Am trimis-o la coafat si i-am schimbat inelele și butul. Inelele sunt KR alconite. După operație nu am reușit so pescuiesc deci e noua. E o lanseta ideală pentru jiguit de finețe pe balta. E un Fast 3-10 gr 6,6.

Preț 1250 roni
6A47B728-297C-4AB3-9962-D46D5B1AD8E8.jpeg
163DB82E-A7AD-4345-8E10-E67A2F55E585.jpeg
12DC1A9E-7202-4A87-B71E-500F4C755770.jpeg
CBC30C12-A800-4A5B-AB15-AB666651DC73.jpeg

continuare:

Ce tie nu iti place......:):):). Doamne, cum le așezi tu pe toate. Mulțam.priestttworthy

Ma “certai” cu combo-ul de light de cast. Ca nu te-am anunțat. :):):)

Dar la insistentele prietenilor, de pe forum, si la o analiza tehnico-economica critică si lucidă, am decis sa fac ce este mai bine pentru mine.
Adica am ramas cu combo-ul. Este prea fain, si mie imi place foarte mult.bucuriemarebucuriemarebucuriemare

Si dupa ce doi colegi m-au văduvid de doua moriști.....- carora le doresc sa aiba multe clipe faine cu moristile si drill-uri de poveste- jos palariaam comandat rapid, una.
Asa sa fie. Ca sincer imi place cum “geme” cand “o lucrezi”. Weeeeeeewwww. naughtycrybabynaughty

Asa ca vezi ce comanzi, iară.......roflmaooo
Cu stima.
PS fericitari vechiului dar si noului proprietar.
Cu stima,

Sorine multumesc! Cand am vazut anuntul am intrat la idei ...:) Apoi am vazut ca s-a dus si m-am linistit.Noroc mare ! Deci sa il folosesti sanatos! Si tu Octavio ar fi bine sa nu mai faci din astea ca nu mai vreau achizitii...;)

Sorine multumesc! Cand am vazut anuntul am intrat la idei ...:) Apoi am vazut ca s-a dus si m-am linistit.Noroc mare ! Deci sa il folosesti sanatos! Si tu Octavio ar fi bine sa nu mai faci din astea ca nu mai vreau achizitii...;)
Na dacă Mosul sa oferit sa bage mana in sac și ma lăsat să aleg ...o vânasem de mult ...

Tare mi-ar fi placut si mie această bijuterie...
Poate or mai fi...cine stie!!!
Noul proprietar sa-l stăpânești sănătos și sa-ti aduca numai bucurii...Amin Amin gofishing

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.