• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Gloomis si evergreen

Vând următoarele lansete:
Gloomis GLX mbr 783 6.6 Fast 7-21 gr. Lanseta este f puțin folosită , e ca nouă
Preț 270€
image.jpg

Lanseta Evergreen Kaleido inspirare black raven. Lanseta asa la jig e absolut criminală.
E seria black
Preț 520€
033D3841-58C9-43A1-8E4C-FFAD461E0967.jpeg

16C704FC-1914-4EA3-BAC4-273482CB0A2F.jpeg

Lanseta Evergreen Kaleido inspirare the cobra in stare f bună. Este o lansetă 100% care poate cu cei dai in plaja ei de lucru. E o idee mai moderată decât Gloomis mbr însă de descurca elegant si cu jiguri. Are o senzitivitate excelenta
Preț 450€
2E50380E-BF4C-4924-8098-A04F35F955EA.jpeg

Detalii pe privat

Mai bine nu intram pe forum sa vad frumusete de Black Raven...la Glx nu ma uit ca o am custom tot de pe la tine provenita...blanc deosebit,foarte senzitiva.
Parca imi pare bine ca nu am bani de investitii...am ajuns sa ma bucur si de asa ceva :)
Felicitari inca de acum celor care le vor achizitiona!

Mi-a căzut pata pe niste Shimano poison Ultima și Glorious. Trebuie sa fac loc in rastel. Sunt grele despărțirile de lansetele astea da ști si tu cum e treaba cu păsărelele. După ce imi fac damblaua iar ajung si le iau din nou. Am câteva modele la care revin mereu. Pasiunile astea nu mă lasă liniștit.

Durereeeeamaaaazedgandesccccpriestttworthybucuriemarebucuriemarebucuriemare

In traducere:

Doamne, mă mir, cât îmi place de mine. Enorm. Multumescu-ți ție Doamne..........căci îmi plac doar lansetele din doua bucăți. Asa ma bucur și eu de Craciun, liniștit. Altfel........
Băieți deștepți ăstia de fac lansete de cast brava, numai dintr-o bucată.
Espasia colegu când ai să ajungi la Almaraz obligat ai să dai cu joarde dintr-o bucată, apoi bem un vin liniștiți pe seară , un trabuc cubanez și analizam situația. Apăi vedem cum stă treaba si cu alea din una si cu alea din două.