Gloomis si evergreen

Vând următoarele lansete:
Gloomis GLX mbr 783 6.6 Fast 7-21 gr. Lanseta este f puțin folosită , e ca nouă
Preț 270€
image.jpg

Lanseta Evergreen Kaleido inspirare black raven. Lanseta asa la jig e absolut criminală.
E seria black
Preț 520€
033D3841-58C9-43A1-8E4C-FFAD461E0967.jpeg

16C704FC-1914-4EA3-BAC4-273482CB0A2F.jpeg

Lanseta Evergreen Kaleido inspirare the cobra in stare f bună. Este o lansetă 100% care poate cu cei dai in plaja ei de lucru. E o idee mai moderată decât Gloomis mbr însă de descurca elegant si cu jiguri. Are o senzitivitate excelenta
Preț 450€
2E50380E-BF4C-4924-8098-A04F35F955EA.jpeg

Detalii pe privat

Sami

Biban
Mai bine nu intram pe forum sa vad frumusete de Black Raven...la Glx nu ma uit ca o am custom tot de pe la tine provenita...blanc deosebit,foarte senzitiva.
Parca imi pare bine ca nu am bani de investitii...am ajuns sa ma bucur si de asa ceva :)
Felicitari inca de acum celor care le vor achizitiona!

Mi-a căzut pata pe niste Shimano poison Ultima și Glorious. Trebuie sa fac loc in rastel. Sunt grele despărțirile de lansetele astea da ști si tu cum e treaba cu păsărelele. După ce imi fac damblaua iar ajung si le iau din nou. Am câteva modele la care revin mereu. Pasiunile astea nu mă lasă liniștit.

Espasia

Somn
Durereeeeamaaaazedgandesccccpriestttworthybucuriemarebucuriemarebucuriemare

In traducere:

Doamne, mă mir, cât îmi place de mine. Enorm. Multumescu-ți ție Doamne..........căci îmi plac doar lansetele din doua bucăți. Asa ma bucur și eu de Craciun, liniștit. Altfel........
Băieți deștepți ăstia de fac lansete de cast brava, numai dintr-o bucată.

Durereeeeamaaaazedgandesccccpriestttworthybucuriemarebucuriemarebucuriemare

In traducere:

Doamne, mă mir, cât îmi place de mine. Enorm. Multumescu-ți ție Doamne..........căci îmi plac doar lansetele din doua bucăți. Asa ma bucur și eu de Craciun, liniștit. Altfel........
Băieți deștepți ăstia de fac lansete de cast brava, numai dintr-o bucată.
Espasia colegu când ai să ajungi la Almaraz obligat ai să dai cu joarde dintr-o bucată, apoi bem un vin liniștiți pe seară , un trabuc cubanez și analizam situația. Apăi vedem cum stă treaba si cu alea din una si cu alea din două.

Gloomis se retrage de la vânzare
Evergreen Kaleido cobra 450€
Evergreen Kaleido black raven 520€
St croix elite 250€

Mai adaug o lansetă super senzitivă , are microinele inele torzite și care la finețuri e senzație. La cum se îndoaie si la cum arată pare că e acelasi blank de pe lanseta se spin Kaleido bush serpenti. E dată 7-21 însă noi lucram cu 3 grame fara probleme si duce Ok cam pana la 15gr
Preț 480€

8D0EDD69-3EA5-4B3F-974F-F9F24EC29D47.jpeg

Din celelalte de mai sus mai e valabilă decât Kaleido cobra.

Mai adaug o lansetă super senzitivă , are microinele inele torzite și care la finețuri e senzație. La cum se îndoaie si la cum arată pare că e acelasi blank de pe lanseta se spin Kaleido bush serpenti. E dată 7-21 însă noi lucram cu 3 grame fara probleme si duce Ok cam pana la 15gr
Preț 480€

Vezi atașament 18339

Din celelalte de mai sus mai e valabilă decât Kaleido cobra.
Va salut . Sa inteleg că s-a dat si lanseta st.croix ?

Sus