Gonflabila 3D Tender 270 V-Shape - Patch de fabrica sau nu?

Drag0sh

Oblete
Va salut!
Recent am achizitionat din Franta o barca gonflabila noua, 3D Tender 270 V Shape, care in zona podinei are un petic dubios la prima vedere (detaliile se vad in poze).
Intr adevar, lucratura pare profesionala dar totusi m ar ajuta ceva informatii.

Patch-ul se afla in dreptul valvei.

Atașamente

este pus foarte bine ! nu veti avea nicio problema din pricina lui
(gaurile mici peticite nu sunt motiv de ingrijorare)

ca sa va faceti o idee despre lipituri "grave" la barci pneumatice , urmariti clipul de mai jos :)

Drag0sh

Oblete
Pe mine ma intereseaza sa stiu daca e din fabrica (3D Tender) sau e pus de intermediarul ( magazinul) care a vandut barca.
E vorba de 1000 de euro totusi, barca noua cu factura, nu stiu daca m-am facut inteles exact ce ma doare ...

Interesant ar fi daca mai are cineva acelasi tip de barca sa-mi spuna daca a intalnit aceasta chestie..

Si raspunsul oficial...acu luati de comentati meeting

28315

SorinM

Oblete
La podina airdeck am și eu petic similar pe partea opusa valvei. Bănuiesc că așa e cel mai ușor mod de a montat valva - eu nu l-am băgat in seama.
La Tender cred că airdeck-ul e corp comun cu barca și de aceea e acolo (mai schimba și ei pozitia ..).

Deci pana acum nu ai avut parte de raspunsuri clare, dar tu nu ai fost in stare sa verifci dupa ce ai primit raspunsul de la producator.
Si uite asa aungi sa ii intelegi pe cei cu mai multa experienta , care nu mai dau din casa.

PS. "Dar muieți-s posmagii? "

tivi

Biban
Va salut!
Recent am achizitionat din Franta o barca gonflabila noua, 3D Tender 270 V Shape, care in zona podinei are un petic dubios la prima vedere (detaliile se vad in poze).
Intr adevar, lucratura pare profesionala dar totusi m ar ajuta ceva informatii.

Patch-ul se afla in dreptul valvei.
Ce facusi bre, nu o fost fata mare ? :)))

Drag0sh

Oblete
Deci pana acum nu ai avut parte de raspunsuri clare, dar tu nu ai fost in stare sa verifci dupa ce ai primit raspunsul de la producator.
Si uite asa aungi sa ii intelegi pe cei cu mai multa experienta , care nu mai dau din casa.

PS. "Dar muieți-s posmagii? "
Culmea e ca m-am uitat la poza aia mult si bine Bash dar nu in zona oglinzii.thumbsuuuup

Ce facusi bre, nu o fost fata mare ? :)))
Se pare ca nu preea punk hai ca te sun eu dc e.

Sus