Gume bune la biban

Salutare ! Ma bag si eu puțin în discuție!
Aceasta este una dintre trusele mele pentru biban cand merg la etape de Street fishing !
Sunt naluci care au confirmat si la mine si la alți pescari !
Pe lângă biban , se poate prinde orice specie de pește cu ele ! Pentru ca sunt mici , am reusit sa prind si pești pasnici ( caras, platica, babusca, morunas, mreana, scobar, oblete , vaduvita, batca, mreana vanata, porcusor, boiestean ).
Rapitori: biban , clean , pastrav, salau, stiuca, avat ,somn pitic , somn , fusar, salau vargat !
20220218_094812.jpg

Salutare ! Ma bag si eu puțin în discuție!
Aceasta este una dintre trusele mele pentru biban cand merg la etape de Street fishing !
Sunt naluci care au confirmat si la mine si la alți pescari !
Pe lângă biban , se poate prinde orice specie de pește cu ele ! Pentru ca sunt mici , am reusit sa prind si pești pasnici ( caras, platica, babusca, morunas, mreana, scobar, oblete , vaduvita, batca, mreana vanata, porcusor, boiestean ).
Rapitori: biban , clean , pastrav, salau, stiuca, avat ,somn pitic , somn , fusar, salau vargat !
Vezi atașament 48514
Parca ar fi trusa mea. roflmaooo

Maniacs

Biban
Gume de pe aliexpress in genul crazy fish polaris a incercat cineva? Astea originale ma cam duc la sapa de lemn, in plus bibanii aia mici halesc la greu coditele ...

In ultimele 2-3 saptamani pe Dambovita au dat rezultate bune gumele CF polaris de 30mm ... Au intrat bibani si strapi ... mai notabil o bibanoaica la 27cm si un biban pe la 24-25cm ...

Sus