Intalniri si Partide de pescuit Amicale - propuneri si organizari

Intalnire primavara 2021

• Total voters
    20

spin4fun

Salau
Chiar si asa, inainte sa stim cum va fi, daca va fi zapada sau nu, cred ca ar trebui sa ne gandim la cazare. Cum v-ati gandit? Eu am stat la Cabana Vanatorul, cred ca si Claudiu tot acolo vroia la ultima intalnire sa mergem. Au si spatiu de barci si masini. Dar ar trebui rezervat din timp.

Zippo47

Stiuca
Salutare!
Eu tocmai ce am suferit o interventie chirurgicala si nu stiu daca ma voi reface total pana la data stabilita. Pentru ca nu vreau sa va incurc eu,cu parere de rau, va anunt ca nu mai pot participa la intalnirea aceasta.
Nu vreau sa cobesc dar, daca va exista vre-o amanare , sper sa fiu disponibil.
Va doresc Distractie placuta!

Avat

Biban
Salutare!
Eu tocmai ce am suferit o interventie chirurgicala si nu stiu daca ma voi reface total pana la data stabilita. Pentru ca nu vreau sa va incurc eu,cu parere de rau, va anunt ca nu mai pot participa la intalnirea aceasta.
Multă sănătate!thumbsuuuup

Salutare!
Sănătate îți doresc ai eu!

Espasia

Somn
Tu sa fi sanatos, ca poate ne permite covidul sa facem anul asta 2.

Una acu, in aprilie pe schiuri si la copcă. socsigroazasocsigroazasocsigroaza

Si una in mai (cum le-am facut pe toate celelalte, pana acum, in preajma lui 15 mai......), cu barcaze, cu chermeze, cu drone, cu........etc,etc,etc. naughtynaughtynaughty

Zippo47 , multa sanatate sa ai. Căci restul vin de la sine, mai devreme sau mai târziu. Deci cum zic si colegii, Stai chill.

Claudiu

Administrator
Membru personal
Eu zic sa o devansam pentru ca la Vidra astazi arata asa, in plus se anunta ninsori in acest weekend. Ca sa ne simtim si bine in aer liber propun dupa paste
IMG-20210401-WA0002.jpg

AlexH

Moderator
Membru personal
Ma pliez dupa majoritatea, exceptie facand pentru mine week-end-ul 20-30 mai. Atunci nu pot veni ca avem programat rapelul.

In weekend-urile 15-16 mai și 29-30 mai, nu pot sa vin. In primul e ziua mea, in al doilea e ziua soției. E cam greu sa evadez atunci. In rest... deja o pregătesc “psihologic” pe nevasta’mea. bucuriemare
Am cam dat-o pe brazda...

AlexH

Moderator
Membru personal
Astia au bagat orasul in care locuiesc, in carantina pentru 14 zile incepand de maine. Zici ca m-a auzit soarta când am zis ca vin la întâlnire.
Din partea mea poate sa il carantineze si 2 luni ca eu tot vin.

Espasia

Somn
in carantina pentru 14 zile incepand de maine
Stie cineva daca se poate circula noaptea, sa pleci aiurea, daca localitatea de unde pleci este in carantina/sau nu? Si te duci intr-o locatie necarantinata? Bineinteles sa ai la tine declaratie si eventual confirmare cazare (de exemplu) sa e arati?

Si sa mai treci si prin localitati carantinate? Am intrebat un policeman, si mi-a spus ca este posibil, dar daca dai de un echipaj care interpreteaza legea cum cred ei......s-ar putea sa ai probleme.

Caci daca este asa, poti avea carantina si sa circuli si noaptea. Caci in timpul zilei este ok. Dar daca vrei sa pleci noaptea?

Multumesc.

PS Daca aveti informatii -DAR OFICIALE- nu pareri si impresii poate trimiteti si locatia unde se gasesc acestea.

Cu stima.

Sus