Intalniri si Partide de pescuit Amicale - propuneri si organizari

Intalnire partea 2

• Total voters
    14

Espasia

Somn
Da despre Bicaz, nimic, nimic? Caci in zona voastră......ati "braconat" toți peștii.....în sensul că daca pleaca echipa vesela (Aurel & Gebar1983 ) din Țara Olteniei in turneu, noi ceilalti.......pa. Durereeee

PS. Imi dau si eu vant din coada,zimbettt de parcă conteaza ce si cât prinzi nanananananaroflmaoooroflmaooo......Dar asa de amorul forumului....bucuriemare.

Daca ziceam ceva de Siriu...crybabycrybabycrybaby....toata lumea refuza, ca este departe, etc, etc, etc.

Hai sa vedem. Poate dupa Paste, in luna mai, cand ies carabușii pe strasse și se arunca in naluci "păstravii naționali". Vedem si cu timpul cum este....

O zi buna.

Nu sunt eu... eu am avut unul in lansetă mai mare decât ăsta, l-am adus lângă mal, l-am văzut, a dat din cap încet și a plecat... eram pe râu nu pe lac. Zicea un prieten că a fost cea mai ok situație și pt pește și pt mine, dacă îl scoatem aveam mult de gândit daca să-l eliberez sau... trofeu. Era un indigen care avea spatele cât un lat de palmă prins într-o zonă foarte pescuită, am avut păstrăv de minim 3kg și știu cum e, ăsta era mult, mult mai mare. Anul trecut a fost anul recordurilor la păstrăv dar doar în drill și adus la mal, fără scos din apă Durereeee
In fine, povești frumoase și adrenalină... vorba unuia: " best fun that you can have with your clothes on".

Aurel

Piranha
Greere alea nu intra la întâlniri... acolo este doar promovare de produse care nu se vând în timpul anului....părerea mea.
Poate reușim ceva frumos marca spinningclub!
Restul sunt doar cu iz comercial și fără nicio treaba cu întâlnirile "noastre".
Poate încerci sa faci un efort si sa zici "prezent", eu sincer m-as bucura.

Aurel

Piranha
Ne ocupam, nu asta e problema, dar sa vedem ca avem doritori
As vrea sa vad cam câți sunt interesați și apoi facem și pregatirile, gen locație, perioada, cazare etc

Sus