Intalniri si Partide de pescuit Amicale - propuneri si organizari

Intalnire partea 2

• Total voters
    14

adiwolf

Moderator
Membru personal
cine vine, este bine venit, indiferent de cand poate ajunge.
probabil ca o parte vor urca de vineri, restul de sambata.
m-as bucura sa ne strangem mai multi si daca sunt si fete noi cu atat mai bine
totul este pe cont propiu, cazarea, mancarea, bautura, etc

Claudiu

Administrator
Membru personal
Eu imi iau cortul si restul de acareturi.... sau dorm in barca, ramane sa ma decid. Restul la liber, fiecare vine cu ce vrea dar cel mai important si valabil pt TOTI , incercati sa aduceti lemne, e o problema cu lemnele pe acolo si focul e toata smecheria

Eu am primit o invitatie sa merg la Oașa abia weekendul următor cu niște băieți de la Deva si Arad !
Se pare ca nici anul acesta nu o sa pot participa la întâlnire!
Va urez fire întinse ,distractie si vreme bună pentru pescuit !

Claudiu

Administrator
Membru personal
Eu am primit o invitatie sa merg la Oașa abia weekendul următor cu niște băieți de la Deva si Arad !
Se pare ca nici anul acesta nu o sa pot participa la întâlnire!
Va urez fire întinse ,distractie si vreme bună pentru pescuit !

Pai e numai bine! Saptamana cealalta cand mergi la Oasa o sa fii pregatit si antrenat din weekendul asta.

Pai e numai bine! Saptamana cealalta cand mergi la Oasa o sa fii pregatit si antrenat din weekendul asta.
Mi-ar place , chiar am vorbit cu cineva si a zis ...Hai ! Nu am cum , trebuie sa imi suplinesc colegii de la servici care sunt in concedii( si ei mi-au făcut mie zilele)
O sa recuperez apoi...venim 3 zile pe Oașa si 3 pe Vidra...poate si mai mult !
Chiar imi doream , mult de tot !

Abia aștept să văd la ce prindeți, cum , unde ? Sa merg pregatit !
Glumesc , stiu ca pescuitul e pe plan secundar , socializarea e pe plan principal si imi doream sa particip si eu pentru ca de pescuit am timp tot anul !

Espasia

Somn
Offfffffff.........Offfffffff.......Offfffffff.......

M-am pregatit si eu, un pic..necajitraunecajitraunecajitrau....dar nu știu 100%.....crybabycrybabycrybaby.....Mai vedem. Va țin la curent.

IMG_6537.JPG

As dori sa știu un punct de întâlnire exact și cum se procedează pentru permisul de pescuit pe lac!? Dacă e pe partea jud Sibiu as putea merge de azi să-l procur sa nu mai pierd timpul ca tot sunt pe aici și am timp.
Nu am mai fost și habar nu am.
Mulțam.

Aurel

Piranha
Bogdane ști tinar, e timp pentru următoarele, dar dacă îți dorești să fie și în compania noastă, a ăstora cu prefixul vârstei în creștere zic ca trebuie sa te grăbești.
Am glumit, desigur!
bucuriemarethumbup
Suntem prezenti numai adolescentiroflmaooo
Asa mi-a spun un "shaolin batran" ca după 40 începi sa simți viata!

Sus