Intalniri si Partide de pescuit Amicale - propuneri si organizari

Intalnire partea 2

• Total voters
    14

AlexH

Moderator
Membru personal
1 - 07.10 -09.10
2 - 14.10-16.10
3 - 21.10-23.10
Eu nu pot in week-endul 07.10-09.10. In urmatorul propus pot sa ajung tot asa sambata dimineata, pentru ca voi fi la Oradea in saptamana aia si cred ca imi va fi greu sa vin de acolo direct la intalnire, daca se va tine atunci.
In ultima perioada propusa nu am nici o restrictie.

Aurel

Piranha
Poate incercam sa ne organizam si sa facem întâlnirea de toamnă, deși din câte vad sunt destul de putini doritori... ..

Edi

Salau
Eu nu mai fac planuri ca vin, pentru ca de fiecare data a intervenit altceva. Daca pot raspund prezent.

Eu weekendul viitor nu pot participa pentru ca trebuie culesi strugurii naughty. Și oricum pe Mamura e etapa LRS. Daca se stabilește alt interval voi participa cu drag.

AlexH

Moderator
Membru personal
Se apropie perioadele propuse si nu prea se contureaza nimic.
Dupa cate vad week-endul asta nu sunt doritori, sau mai bine zis sunt cativa care ar participa dar nu pot chiar acum, inclusiv eu.
Haideti sa vedem daca putem incropi ceva pe celelalte 2 perioade sa stiu cum ma organizez si eu, caci voi fi plecat de duminica dupamasa pana vinerea viitoare in 14.10 , dupamasa.

Aurel

Piranha
Putem încerca ceva și în alta perioadă decât cele propuse inițial, dar sa vedem ca exista interes.
Pana acum, asa cum a observat și Alex, nu prea se conturează nimic....

Claudiu

Administrator
Membru personal
Acum 5 ani, fix pe vremea asta rupeam pestele la Sibiu roflmaooo

1.jpeg

Sus