Intalniri si Partide de pescuit Amicale - propuneri si organizari

Unde preferati sa se tina intalnirea din luna Mai?

• Total voters
    15
  • Sondaj închis .

Claudiu

Administrator
Membru personal
Sigur ca e dupa Paste si noi suntem deschisi si dorim sa fim din ce in ce mai multi!

Wurger

Somn
Asa ziceam si eu, ca nu mai pun gura pe mici. Dar cum la parterul santierului din vara era micăria si Okama avea grija sa.mi faca pofta....ghici ce.
Pe Cosmin il iau eu de la aeroport si.l duc si la Carei daca trebuie, da lanseta de nasu lui nu am.
Cu Sarulestiul... nu cred ca are acel je ne sais quoi sa ne faca sa ne simtim bine.

Wurger

Somn
Am terminat cam tot ce aveam de facut. Sunt pe masa si e o formalitate sa le fac pe ultimele 2.
Le trimit oricum inainte sa le probezi in cada, macar sa.ti iei de.o grija daca merg câș.

Wurger

Somn
Wurger Căline nu te supăra dar a trebuit să dau zoom serios ca să văd ce ai in mână, măcar la Espasia se mai vedea ceva așa ca prin ceață
Dupa ce ca era ca biscuitele il mai tineam si din profil, ca la pesti profilu e din față.
Acu imi pare rau ca i.am dat drumu. Mai bine il deshidratam si.l puneam la oglinda sa nu se mai chinuie.
17-19 e set !

rine

Salau
N-am pescuit niciodată la păstrăv și la clean.
N-am nici scule de așa ceva.
N-am nici "barcă" d'aia de sufli in ea.
Dar tocmai d'aia asi merge la munte.
Plus că și mediul ,natura, influențează o socializare mai ales intre oameni care nu se cunosc.
Ar fi mai relax.
La o incintă..nu știu dacă sunteti conștienți dar toți avem spirit de competiție.
Și să nu fie d'alea cu
" Mă duc să mă culc, că mâine de dimineață vreau să-l omor"
astea mai bine le faci pe sălbatic.
Nah: zic și eu.
nnnoroc

Sus