• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.
Un alt mod prin care se poate compensa imperfectiunea unui blank . Fac japonezii niste blank-uri care se incarca perfect in lanseu si nu balangane, despre unul dintre ele am scris in pagina anterioara .

S-au vandut dincolo niste blank-uri Justace (ca painea calda as spune) . E vreun coleg aici care a cumparat vreunul pentru a da detalii suplimentare ?

Octavio, lanseta are 54-62g... in functie de cantar roflmaooo E facuta de Stefan Jurcan, din Cluj. Omul e artist, mai ales la partea de matisari!

Zamfi, o lanseta medium de salau ar fi urmatoarea pe lista... doar ca deocamdata nu prea as avea ce prinde cu ea prin zona mea habarnam. Totusi, pt cazuri de extrema urgenta gen salai de apa adanca ce se prind cu jguri grele sau pt stiuci salbatice, mai este urmatorul bad boy:
IMG_1624.jpg
IMG_1626.jpg
IMG_1627.jpg
IMG_1628.jpg
IMG_1630.jpg

Octavio, lanseta are 54-62g... in functie de cantar roflmaooo E facuta de Stefan Jurcan, din Cluj. Omul e artist, mai ales la partea de matisari!

Zamfi, o lanseta medium de salau ar fi urmatoarea pe lista... doar ca deocamdata nu prea as avea ce prinde cu ea prin zona mea habarnam. Totusi, pt cazuri de extrema urgenta gen salai de apa adanca ce se prind cu jguri grele sau pt stiuci salbatice, mai este urmatorul bad boy:
Vezi atașament 16189 Vezi atașament 16190 Vezi atașament 16191 Vezi atașament 16192 Vezi atașament 16193
Ce greutati duce real lanseta asta?
Ceva nu se leaga aici. E data 5-21g si o imperechezi cu aldebaran bfs care are max drag 4 sau 4.5 kg si spui ca vrei una medium. Asta sa intelegem ca e ML?
Pe de alta parte greutatea 65g...cu 12 inele imi pare incredibil pt o lanseta 5-21g. Adica felicitari, dar mi-ai incurcat gandurile

Ups, greseala mea, le-am confundat.
Seamana cotorul :))

Intr-adevar, lansetele sunt f asemanatoare ca design... nu am fost foarte inspirat in acest sens habarnam probabil ca daca ar fi sa refac MHX-ul, l-as face mai colorat si cu maner intreg.
MHX-ul asta duce real 30g si e combinata cu un Chronarch MGL.