• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.
Si mie imi place mult cum a iesit , foarte atent lucrata ,din pacate pozele nu sunt foarte reusite. acum sa vedem cum se comporta pe apa . Asa scuturata la rece e exact ceea ce trebuie , e rigida dar nu e "ranga", ma asteptam ca dupa inelare sa se mai "moaie" pe varf dar nu s-a intamplat asta , a iesit o lanseta pursange de jig, ramane sa vad in ce plaja de greutati lucreaza corect . De Justace vorbesc , ca Loomis-ul l-am luat la oferta ,gata facut . Una peste alta nota 10 pentru Boje , adevarata arta si inelarea e impecabila .

Un NFC Hot Shot 761-2 accidentat la usa masinii, s-a scurtat cu vreo 15 cm... capzid

E a 2-a lanseta din seria Old Skull Custom Rods, un hibrid de Matagi si handmade, culoare mandrinei e matte olive drab.
Trebuie sa-i descopar noua putere ca sa customizez un sticker de specificatii, pana atunci adaugam alte matisaje, gunmetal grey cu orange metallic si inchid in black metallic si din inele torzite mergem in alconite. puke

Frumoasa lucrare oldskull și manerul acela imi place.
Cât despre acțiunea lansetei sunt curios cum a rămas. Am un Glx jwr care a pierdut 10 cm si de la 17 gr care era cam limita de sus sa dus la un oz si chiar mai mult. E total altă lanseta.

Frumoasa lucrare oldskull și manerul acela imi place.
Cât despre acțiunea lansetei sunt curios cum a rămas. Am un Glx jwr care a pierdut 10 cm si de la 17 gr care era cam limita de sus sa dus la un oz si chiar mai mult. E total altă lanseta.
Fara noile inele o vad undeva la 3/8 - 1, dar e posibil sa fie fie chiar peste, un 1 1/4 sau 1 1/2.

Culmea e, am dat lanseta de spinning de 7' fast cu putere 3/8 - 1 si ma tot gandeam la ceva blank sa-mi satisfaca nevoia.
Unul din ele era X-Ray SJ 736-1, dar e de 7'3" si mai am 2 X-Ray-uri de 7'3" unul e gata SJ 732-1 de spin si SJ 733-1 de cast (trebuie montat).
Asa ca las HM-ul asta pt moment sa vad daca ma apuca piticii - sa fac altul sau nu, asta depinde de cum se va comporta pe apa.