Lowrance HDS Live Active Imaging

Espasia

Somn
AlexH , puteam sa stau deoparte de un gadget asa premiat? :):):)

Adrian Sb Ten chiu. jos palaria

Lucrul naibii este acum cu “lipirea” sondei de băț. Dau azi la băieții mei de la firmă, poate gasesc o inventică, pe suportul ce il am de la vechea sonda Lowrance. Suportul este unul telescopic, parca Jaxon. Am vazut cateva inovații pe aici, dar ma depasesc d.p.d.v al execuției......:(:(:(

valeriu28

Oblete
Strict pentru partea de folie de protectie, discutata in primele topicuri, e un centru prin sectorul 4 (str. Alunisului 297 parca) unde am reusit sa pun o folie clara, de foarte buna calitate. Baietii au decupat-o cu laser apoi au aplicat-o tot ei. Folia se lauda cu proprietati anti reflexie, anti zgariere sau matuire. Am platit ceva mai mult (60 lei cu tot cu aplicare) insa sunt multumit. Colturile, curbele, respectate micronic.
Am inteles ca nu sunt primul client cu "lowrance" de pe la ei.

bobo

Salau
Strict pentru partea de folie de protectie, discutata in primele topicuri, e un centru prin sectorul 4 (str. Alunisului 297 parca) unde am reusit sa pun o folie clara, de foarte buna calitate. Baietii au decupat-o cu laser apoi au aplicat-o tot ei. Folia se lauda cu proprietati anti reflexie, anti zgariere sau matuire. Am platit ceva mai mult (60 lei cu tot cu aplicare) insa sunt multumit. Colturile, curbele, respectate micronic.
Am inteles ca nu sunt primul client cu "lowrance" de pe la ei.
Cum răspunde acum la comandă touch-screen? Trebuie cumva recalibrat sonarul?

Sus