Lowrance HDS Live Active Imaging

AlexH

Moderator
Membru personal
Mi-ai adus aminte de faptul ca nu am mai apucat sa fac video-ul cu customizarea culorilor pentru harta batimetrica Genesis Live.
Cea de mai sus nu functioneaza, decat daca ai o harta raster cu contururi pe card.
Sau poate functioneaza la HDS live?...gandescccc

Salutare dragi colegi,sunt fericitul posesor al unui hds 12 live,si am nevoie se ajutorul vostru,mentionez ca nu am avut nici un sonar pana acum,as avea nevoie de ffff multe sfaturi,filmulete pentru incepatori,in primul rand vreau sa il inregistrez,as aprecia tare mult orice sfat din partea voastră dragi colegi,multumesc mult

Salutare,nu am i
Salutare dragi colegi,sunt fericitul posesor al unui hds 12 live,si am nevoie se ajutorul vostru,mentionez ca nu am avut nici un sonar pana acum,as avea nevoie de ffff multe sfaturi,filmulete pentru incepatori,in primul rand vreau sa il inregistrez,as aprecia tare mult orice sfat din partea voastră dragi colegi,multumesc mult
nteles exact cum sta treaba cu hartile..trebuie sa pun hartile pe un micro sd,si dupa pe aceste harti se formeaza harta batimetrica,sau cum?? Ca sunt in bezna rau

Sus