Montura Tokyo Rig

AlexH

Moderator
Membru personal
Ce parere aveti de noua montura, denumita Tokyo Rig, lansata de cei de la VMC impreuna cu Mike Iaconelli?:

carbocalm

Stiuca
Când văd atât de multe accesorii, îmi aduc aminte de pescuitul la crap,o haleam imediat la începuturi. Nu știu dacă se aplică și aici, dar chiar sunt curios ce prețuri au accesoriile necesare acestei monturi. Eu nu ii văd utilitatea.

Okama

Somn
Super Stalion?? Pfoai cand aud de lanseta asta ma trec fiorii......dar deh nu nimeresc deloc numerele alea norocoase si unde mai pui ca sa le nimeresti trebuie sa le mai si joci.
Si la mine e la fel. De altii ziceam cu super stalion.
Eu sunt cu dinastea, mai IMX, asa. Prin gama aia.

SiGi Lures

Handmade Lures
Am pescuit asa pe Dunare tocmai pentru avanatajul de a pune lesturi altele decat clasicele jiguri , din care nu aveam pe atunci turnate jiguri peste 40 gr..Nu am folosit tija, doar plumbi lacrima cu vartej turnat 40-50-60 gr..Din pacate nu am avut rezultate atunci dar poti juca foarte sexy naluca, dupa cum se vede in film. Eu am folosit-o acum vreo 2 sau 3 ani si am vazut-o tot pe you tube dar asa cum ziceam era un lest alungit cu vartej pe capat nu culisant pe o tija metalica..Merge perfect printre cioate si agataturi..

Sus