• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Naluci noi vs naluci uzate

Ma uitam la urmatorul clip si n-am putut sa nu constat ca numaratoarea de acolo e valabila si in cazul meu astfel ca, nalucile uzate imi pare ca au tendinta de a prinde mai bine decat gemenele lor noi noute . Indiferent de tipul nalucii si in mare parte indiferent de cat e de distrusa , unele naluci tind sa prinda mai bine atunci cand sunt uzate. Vi s-a intamplat si voua sau e doar in cazul meu valabil ?gandescccc

Chiar nu e numai cazul tau! Cred ca toti avem cel putin o naluca, daca nu mai multe care dezi sunt uzate( franjurite, zgariate, ochi sariti etc.) care prind peste mult mai bine decat altele.
Eu am un crystal vibe care desi e fara ochi, vopseaua sarita in anumite locuri, prinde mult mai bine decat cristal vibe-urile celelate, desi acelea sunt ca noi.

I

ilie

Guest
Chiar nu e numai cazul tau! Cred ca toti avem cel putin o naluca, daca nu mai multe care dezi sunt uzate( franjurite, zgariate, ochi sariti etc.) care prind peste mult mai bine decat altele.
Eu am un crystal vibe care desi e fara ochi, vopseaua sarita in anumite locuri, prinde mult mai bine decat cristal vibe-urile celelate, desi acelea sunt ca noi.
Ia adu-l la mine sa-i pun ochi si sa-l vopsesc+epoxy...il facem ca nou de nu mai prinde nimic roflmaooo