• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Noroc si bine v-am gasit!

Ete ca dupa ceva timp m-am invrednicit sa-mi fac cont si astfel sa activez pe forumul asta, care intre noi fie vorba devenise o alternativa necesara la bisnitareala de dincolo.

Am debutat cu pescuitul stiucii la baboi prin clasa a 6-a :), apoi table si iar table...de la lingurile rusesti de piata la celebrele rotative cu puncte rosii la bibanii de Bicaz. A urmat o perioada la clean si stiuca pe Neajlov si Sabar, iar de vreo cativa ani am luat-o serios pe ulei cu salaul pe balti :)

Fire intinse si nu uitati va rog sa respectati pasiunea asta: retineti cu discernamant si intotdeauna lasati apele si malurile curate.
/Adi

AlexH

Moderator
Membru personal
Salutari si bun venit. Ne bucuram ca ai decis sa devii activ aici si asteptam si povestirile tale.

adiwolf

Moderator
Membru personal
bine ai venit Adi din..................Bucuresti? gandescccc
table, table si iarasi table............ufff, ceva pe gustul meu, abia astept sa te vad activ pe topicurile de profil
cat priveste atmosfera de aici................depinde doar de noi si numai de noithumbsuuuup