Păstrăv indigen imens pe râu în România

poL

Oblete
Acum ai 699…
No issues!

poL Din punctul meu de vedere poti sa mentionezi ce vrei, e dreptul tau, timpul, munca si banii cheltuiti. Atata timp cat filmul este bine facut, cat pestele din el este super dar mai ales ca eliberezi si promovezi asta, e mai mult decat suficient pentru mine. Like si Subscribe de la mine
sfat: nu intra in contre, nu vei castiga niciodata in mediul online. Accepta pareri pro/contra si mergi mai departe
Mulțumesc! Mulțumesc și pentru sfat. Am să țin cont!

Luigi

Somn
M-am îndrăgostit de pescuit acum 9 luni datorită zonei de munte în care mă aflu
... la distantzã de alte 7 luni, de un canal de YT si de un pastrav exceptional:
Sau ești concurent cu Sava? N-aveți cum să-l bateți orice ați face!
Fiindca ai postat la persoana a doua plural, imi permit sa ripostez eu, in locul colegilor vizatzi: nu cred ca intre rod-builderi se pune problema de a-l "bate" pe altul, cât timp lanseta este in aceeasi mãsurã creatia clientului cât si a manufacturierului. Cum sa iti batzi concurentza cu proiectele clientelei?! Iar despre creatziile colegilor exista un topic anume, unde sunt destule bijuterii ca si ale lui Sava, cu respect. Asta vorbind obiectiv.
Subiectiv: sunt unii pescari (in nici un caz eu) pe care i-as putea crede, daca ar da astfel de verdicte, fiindca au avut si au atitea lansete de top si customuri incat stiu ce spun. Daca tac, cum fac cei de aici (in nici un caz eu), o fac din modestie si discretzie, douã calitãtzi care ar putea fi de folos si in promovarea unui canal de YT...
Si mai subiectiv: felicitãri sincere pentru pastrav, pentru filmare si pentru entuziasm!

Sus