Peisaje

Înseamnă că eu o duc bine aici la 1 grad și se anunța 4-5 grade săptămâna viitoare, poate mai apuc și eu anul ăsta o partida la șalău si cu ocazia asta probez dacă cedează antireturul la o Daiwa care-i pe vinenaughty

yo3fhm

Biban
Poze proaspete, sper sa va placa. Conditiile de iluminare n-au fost grozave, dar de data asta n-am mai fost pe fuga, asa ca am reusit sa scot mai multe detalii. De pescuit, n-a fost chip in zona respectiva, scopul a fost aniversarea zilei de 1 Decembrie.
Vizionare placuta!

Vrabii si veverite in curtea matusii ! Stapanul locului a facut o smecherie pentru hranirea veveritelor, dar galagioasele vrabii s-au prins imediat si s-au obisnuit sa se certe parte-n parte cu veve !

Cu bine,
Cezar

asta e supraviețuire nononono

Poze proaspete, sper sa va placa. Conditiile de iluminare n-au fost grozave, dar de data asta n-am mai fost pe fuga, asa ca am reusit sa scot mai multe detalii. De pescuit, n-a fost chip in zona respectiva, scopul a fost aniversarea zilei de 1 Decembrie.
Vizionare placuta!

Vrabii si veverite in curtea matusii ! Stapanul locului a facut o smecherie pentru hranirea veveritelor, dar galagioasele vrabii s-au prins imediat si s-au obisnuit sa se certe parte-n parte cu veve !

Cu bine,
Cezar
O adevărată încântare pentru mine...mulțumesc Cezar și te mai așteptăm cu astfel de momente jos palariajos palaria

AlexH

Moderator
Membru personal
Ce imi place mie cel mai mult iarna, e peisajul nocturn cand totul e acoperit de zapada si practic cea mai mica sursa de lumina te ajuta sa vezi tot. Din pacate camera foto a telefonului nu o sa surprinda ceea ce vede ochiul uman. Doua poze in 2 seri consecutive:
2018-12-16 22.04.25.jpg

2018-12-17 21.12.27.jpg

P.S. Curtea nu era luminata in mod direct de nici o sursa de lumina.

Sus