Râul Argeș

Wurger

Somn
Filmarea asta e de acum ? Vad ca are doar 29 vizionari.
Nu inteleg cum poate fi apa acolo asa in conditiile in care, saptamana trecuta, la Adunatii Copaceni era ciocolata si azi la podul de pe A1 era la fel.

Ciulae

Biban
Merci pentru mutare.
Filmarea este de anul trecut. Se acceseaza doar pe link. Am postat gresit filmuletu :))

adi

Salau
Stie cineva cat trebuie mers din Bucuresti in amonte pana la apa limpede? Din Golesti iese limpede, pana aici ajunge mereu pamant...unde incep balastierele care il tulbura?

Wurger

Somn
Cred ca balastiera care strica tot e aia din dreapta A1 cum.mergi spre Pitesti. Mi.am tot propus sa merg undeva mai sus de ea dar n.am ajuns. Au dreptate astia care zic ca avem multe ape pe langa Bucuresti si ne imprastiem pe ele.

motoucle

Biban
Am fost azi in expeditie de fish spotting in sudul bucurestiului... Argesul mai jos de Mihailesti era bun de rafting, foarte crescut cu un curent wow. Limpede insa. 0 pesti vazuti. Neajlovul e
33279
ra superb. Foarte limpede, la nivel normal, puzderie de pesti, si cred ca am vazut niste avati pe unde nu am mai vazut pana acum.

Wurger

Somn
Mda....peste o luna cand ii da drumu, Neajlovu o sa fie tulbure si crescut. 'Raraldraq de prohibitie.

motoucle

Biban
Am mai fost si azi la plimbare si sa stii ca nu era agitatie de loc. Pe la Calugareni destul de multi la gratare, mai in sus 2 unditari si cam atat. Per total am batut vreo 10 km de rau fara nimic "amenintator", chiar f liniste. Am dat juma de sandwich la obleti. Apa limpede ca la acvariu o face zic eu aproape nepescuibila. Stiuca nu am vazut, am mai bifat azi niste bibani, 2 cleni f bine imbracati care nu se vad in poza de mai jos dar pe acolo erau si cred ca niste mrenute,

PS. Poate ma ajuta si pe mine pe privat careva cu unde pot intra cu masina pt a cobori mai jos de Calugareni ca eu nu m am prins Durereeee Am fost doar in amonte pana spre satul cu taraful celebru

33336

Sus