Recorduri personale

Claudiu

Administrator
Membru personal
Asta este locul in care sa ne laudam cu recordurile personale la rapitori. As vrea ca fiecare sa posteze si poza sa avem dovada, ca altfel trecem la ,,povesti pescaresti" . Incep eu cu o stiuca prinsa la o guma off-set Lake Fork, in 2014, 6,9 kg

D

Deleted member 13

Guest
La un Dorado Drunk de 7 cm ,sinking,FT ,normal ...drunk

Radu Ioan

Oblete
Octavio, aceea nu pare mreana...pare specia aceea araba, MANGAR, ma insel? Oricum frumoasa bestia! :D

1209105_4528841839472_502006951_n.jpg

Luati unul si de la mine :D De proaspata intrare ce mi-am facut aici. Fire intinse si ... driluri multe si prelungite. P.s. Nu stiu ce specie e... l-am prins din intamplare dar a luptat superb :)

Ultima editare de un moderator:

Claudiu

Administrator
Membru personal
Radu daca prindeam asa un peste, il faceam tablou si il puneam in sufragerie sa il vad in fiecare zi. Superb worthy

D

Deleted member 13

Guest
Superb! Si povestea e fost frumoasa Radule.Am citit-o pe undeva...

Este mreana ,numai ca e o specie diferita, se chiama barbo comizo si e pescuita in Spania.Si eu cand am vazut-o ma uitam ciudat la ea mai ales ca e pescuita intr-un rau care trece pe langa o centrala nucleara. Sunt mai multe specii de mreana la ei. Este prinsa cam acum o luna si drilul a fost spectacol. Am inteles ca sunt rare si din ce spuneau pescarii care m-au vazut cica sunt destul de rare si sunt cele mai luptatoare dintre speciile de mrene. Va mai las o poza cu ea cand o tine colegul meu. Si va mai las si o alta poza cu un somn prins in acelasi loc cu mreana la lingurita vibrax cu o lanseta st croix premier ML.

imagen jpg

subir imagen
Somnul e luat de varul meu si e record la lingurita, asta ca sa nu fiu criticat ca nu respect rubrica despre recorduri.
Oricum felicitari creatorului acestui site si sper ca aici sa fie un adevarat spirit pescaresc.

D

Deleted member 13

Guest
Este mreana ,numai ca e o specie diferita, se chiama barbo comizo si e pescuita in Spania.Si eu cand am vazut-o ma uitam ciudat la ea mai ales ca e pescuita intr-un rau care trece pe langa o centrala nucleara. Sunt mai multe specii de mreana la ei. Este prinsa cam acum o luna si drilul a fost spectacol. Am inteles ca sunt rare si din ce spuneau pescarii care m-au vazut cica sunt destul de rare si sunt cele mai luptatoare dintre speciile de mrene. Va mai las o poza cu ea cand o tine colegul meu. Si va mai las si o alta poza cu un somn prins in acelasi loc cu mreana la lingurita vibrax cu o lanseta st croix premier ML.

imagen jpg

subir imagen
Somnul e luat de varul meu si e record la lingurita, asta ca sa nu fiu criticat ca nu respect rubrica despre recorduri.
Oricum felicitari creatorului acestui site si sper ca aici sa fie un adevarat spirit pescaresc.
Peisajul e superb!

Claudiu

Administrator
Membru personal
Te invidiez rau de tot. E ceva timp de cand l-ai prins si tot ma haituie imaginea, ma intreb eu cand?habarnam

D

Deleted member 13

Guest
Claudiu ...anul asta il scot! Ca la mine asa e ...intr-un an se duce (2012-adiwolf stie...) ,intr-un an il prind (2013 ) ,iar se duce (2014- rupt 40 lbs) ,insa acum e ANUL !gofishingCa de prin 2012 am inceput sa dau la spinning dedicat la somn luna iunie...

Sus