• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Reduceri

Daca nu-l deranjaza pe Claudiu, m-am gandit ca ar fi util un topic cu informatii "live" despre reducerile de care ne mai impiedicam prin magazinele virtuale . Ideea e ca la nimeni nu-i place sa plateasca prea mult pe cele necesare pescuitului si cum reducerile pot salva multi bani la buget atunci cand stii de ele n-ar fi rau ca cei ce se imiedica de oferte de nerefuzat sa le posteze aici in timp real ca sa se poata bucura si altii de ele (ca oricum cel ce posteaza cel mai probabil s-a indestulat dejat din oferta :p ).
Cu titlu de exemplu incep eu (ca tot mi-a venit notificare pe mail :) ) si va pun reducerile lunii februarie pe care le practica nemtii de la CMW. :
https://www.cmw-angeln.de/sale-angebote/

ps. Claudiu, daca nu-i bine venit topicul fa-l sa se evapore te rog.

Salutare!
Sunt din nou reduceri in SUA la blankurile NFC -50%
Ma gândeam, daca sunt doritori, sa plasam o comandă împreună si sa împărțim costurile.
Mulțumesc

Claudiu

Administrator
Membru personal
La naluca, e deja invatata de avati. Am auzit si eu ca e foarte eficienta. Am o mana din aceste naluci dar avatul e ultimul pe lista mea si cum nu am timp, anul asta il sare randul.

Da cum sa nu, ca "ei stie ce" si cum si au tinere de minte,singurul lucru luat in calcul este doar in aceea partida,momentul cand se schimba dispozitia lui si ii place altceva sau tu ai manca doar ciorba toata ziua,poate de acolo si generalizarea asta dar nu este asa :) eficenta este o lingura jucata corect,corespunzator,aferet situatiei in care te afli,cand am timp o sa detaliez si treaba asta cu poze.

ps:sa vezi ce m-am ars saptamana trecuta cu assasinul pe lingura,daca imi place sa ma joc cu focul :) iar alt peste nu am la indemana acum iar stiuca pe trill sa iau nu cred ca mai am timp cu toate ca vroiam lucrul ala....dar s-a prins :)

Sunt reduceri f mari la Blankurile NordhforkComposites . un blank X-ray e vreo 85 de dolari acolo....cat ajunge la noi nu stiu. De mult ma bătea gândul să-mi fac o lanseta custom pe acest balnk.
Ne adunăm oare câțiva?

Sunt reduceri f mari la Blankurile NordhforkComposites . un blank X-ray e vreo 85 de dolari acolo....cat ajunge la noi nu stiu. De mult ma bătea gândul să-mi fac o lanseta custom pe acest balnk.
Ne adunăm oare câțiva?
Ati fi cativa in tara si m-as baga si eu la unu pe care sa-l am in Romania . Problema e ca am incercat sa-mi plasez o comanda pentru aici si cand alegi la Shiping altceva decat State da eroare sistemul. I-am contactat si pe mail si pe mess dar de cateva zile nici un raspuns n-am de la ei . Doritori anuntati sunt pe topicul NFC.