Rezultatele partidelor

D

Deleted member 13

Guest
Daaaaaaa...am iesit direct pe Mures ! 15 maini -6 gume lasate ,zero atacuri!roflmaooo Dupa o ora m-a luat frigul si am plecat la caldura si ...netroflmaooo

D

Deleted member 13

Guest
Teoretic ar trebui sa fie ...Practic nu stiu ca nu a deschis nimeni usa nervosrau

Claudiu

Administrator
Membru personal
Maine e o zi superba, sunt pe rapitor. Sanse sunt ca la lotto dar ce mai conteaza? O poza cu un chilot, cauciuc tot fac

Claudiu

Administrator
Membru personal
Am fost la pescuit astazi, nu am prins chiloti dar am prins:

2NQFwaZ.jpg

aN5zBLj.jpg

3ip1APX.jpg

Oricum ar fi a fost o zi foarte frumoasa, in plus stiu ca e acolo... trebuie sa ma reintorc curand! gofishing

D

Deleted member 13

Guest
Pescuitul pur si simplu...

...Pentru ca suntem oameni "mari si fara minte" ne place uneori sa complicam la infinit pescuitul ,sa-l transformam in stiinta , uitand ,nu-i asa, ca de fapt el nu are reguli si de aceea este minunat! Caz concret? Da!

Primesc un cadou de la niste prieteni dragi din Tg.Jiu : o vesta de salvare pentru barca . Dunarea nu este o gluma oricat de mare inotator ai fi !socsigroaza In buzunarele multe ale vestei am primit si numeroase "atentii" care totusi sper ca nu tenteaza vreo institutie a statuilui roman roflmaooo Adica o lingura oscilanta, o guma, 2-3 jiguri,un clonc buaaaaah ,un prezervativ worthy ,etc. Fain nu? Si binenteles ca ieri cand am pus (de acasa!) mulineta pe bat ,fluoro aferent,am pus in offset si guma primita! Un Relax Turbo de 12,5 cm .Pentru ca eu intotdeauna am prins peste cu cadourile prietenilor ...naughty.
Inspiratie? Stiinta ? Da de unde! Pescuitul pur si simplu ...

Restul a fost cum altfel decat simplu: am ajuns cu colegul la Mures , el cannibal eu guma ,in uralele lui gen " Hohooo ,cata-i guma!" si am inceput sa dam ... Nici macar nu eram suparat ,nici macar putin ,asa...
Cateva maini si zbang! Cucoana din poza:

11080819_1595746330663184_4228425442008764484_o.jpg

inca cateva maini si zbang raman fara guma!roflmaooo Pur si simplu ...O smulge de pe offset! Si pescuitul se opreste aici ,deoarece guma data cu inima curata clapping de prieteni s-a duuuusss ...capzid
Hai sa va arat si guma :
1926219_1595746310663186_6945369003028528131_o.jpg

Asa-i ca e frumos pescuitul?!bucuriemare

Claudiu

Administrator
Membru personal
Zamfi, jos palaria. Noroc ca mai esti tu care mai pui ceva, eu de 3 zile gherle consecutive. Dar azi macar am vazut-o, e acolo, monstrul de maxim 700 grame mi/a facut cu ochiul. roflmaooo

octavio79

Black Bass
Pescuitul pur si simplu...

...Pentru ca suntem oameni "mari si fara minte" ne place uneori sa complicam la infinit pescuitul ,sa-l transformam in stiinta , uitand ,nu-i asa, ca de fapt el nu are reguli si de aceea este minunat! Caz concret? Da!

Primesc un cadou de la niste prieteni dragi din Tg.Jiu : o vesta de salvare pentru barca . Dunarea nu este o gluma oricat de mare inotator ai fi !socsigroaza In buzunarele multe ale vestei am primit si numeroase "atentii" care totusi sper ca nu tenteaza vreo institutie a statuilui roman roflmaooo Adica o lingura oscilanta, o guma, 2-3 jiguri,un clonc buaaaaah ,un prezervativ worthy ,etc. Fain nu? Si binenteles ca ieri cand am pus (de acasa!) mulineta pe bat ,fluoro aferent,am pus in offset si guma primita! Un Relax Turbo de 12,5 cm .Pentru ca eu intotdeauna am prins peste cu cadourile prietenilor ...naughty.
Inspiratie? Stiinta ? Da de unde! Pescuitul pur si simplu ...

Restul a fost cum altfel decat simplu: am ajuns cu colegul la Mures , el cannibal eu guma ,in uralele lui gen " Hohooo ,cata-i guma!" si am inceput sa dam ... Nici macar nu eram suparat ,nici macar putin ,asa...
Cateva maini si zbang! Cucoana din poza:

Vezi atașament 142

inca cateva maini si zbang raman fara guma!roflmaooo Pur si simplu ...O smulge de pe offset! Si pescuitul se opreste aici ,deoarece guma data cu inima curata clapping de prieteni s-a duuuusss ...capzid
Hai sa va arat si guma :
Vezi atașament 143

Asa-i ca e frumos pescuitul?!bucuriemare

Ce sa mai Zamfi, asa da. Si cu poze si mai bine. Incep sa ma incalzesc si trebuie sa-mi fac timp sa ies si eu la o partida cat mai curand. Forumul asta pe zi ce trece ia culoarebucuriemare.

D

Deleted member 13

Guest
Pai de aia mai punem cate o poza ...pentru culoare. O sa apara tot mai multe poze daca oamenii se vor simtii bine pe aici. Si eu zic ca asa va fi ...un forum de pescari si pentru pescari ! Un forum insa cu pescari ...oameni! Si chiar daca ,conform zicalei, din om faci pescar insa din pescar om niciodata ,sa speram ca in continuare vom avea parte de Oameni!aplaud

Maine sper sa va pun 2-3 poze cu raul meu de suflet -Muresul. Chiar daca fara pesti ...Sau mai stii?thumbup

Florin_31

Biban
Nu esti singur Claudiu ...mai sunt si eu ...nu te las la GREU ...
A doua oara am "gherlit-o" gofishing la Dunare in Clisura (de la Coronini in jos )
2 seturi de cate 2 zile ... ultima cu ceva ore si sambata si duminica gandescccc spre miezul noptii si pas ...rezultate aproape nule nanana
"Totusi , pescuitul e placere!"

D

Deleted member 13

Guest
Maine ,daca ploua si am timp ,sper sa va mai colorez un pic viata cu o povestire...

...Deoarece o poza face cat 1000 de cuvinte si tinand cont de faptul ca ieri nu am avut partener,deci pozele au fost facute cu pesti in agrafe NU pot posta aceste poze pe un site care promoveaza C&R.Fara poze nu are rost povestirea ,asa ca va cer scuze dar azi viata ramane in alb si negrunnnoroc.In viitor o sa incerc sa ma descurc si singur cu pozele.

Ultima editare de un moderator:

ionutcc87

Oblete
azi m-am hotărât sa ies puțin la pescuit deși știam ca șansele lunt mici dar pt noi (pescarii) pescuitul e frumos si cu peste in drill si fara. ajuns la unul din locurile mele preferate după o plimbare de 1,5 km pe jos deoarece cu mașina e dificil de ajuns dacă nu ai 4x4 ,am văzut ca apa e curată dar nici o mișcare, am încercat la voblerele,guma, lingura..... :( după vreo 40 min a început un vânt puternic era înnorat si am zis ca mai bn ma prinde ploaia in mașina decât in drum spre ea . asta a fost partida mea de pescuit azi:))

Sus