Rezultatele partidelor

ionutcc87

Oblete
am încercat sa pun ieri dar erau prea mari pozele. văd ca am reușit acum

Atașamente

• image.jpg
    image.jpg
    138,8 KB · Vizualizări: 123
  • image.jpg
    image.jpg
    156,6 KB · Vizualizări: 129
  • image.jpg
    image.jpg
    231,8 KB · Vizualizări: 134
  • image.jpg
    image.jpg
    133,9 KB · Vizualizări: 131

Claudiu

Administrator
Membru personal
Aceste ploi sunt urmate de inundatii, ape murdare.... pana se linistesc apele, vine prohibitia nervostare

gyrgy

Biban
Vineri am plecat la tara, la parintii mei (undeva langa Urziceni) cu gandul sa-mi schimb anvelopele la masina si sa dau o fuga pe Chiroiu 4 sau pe Dragoiesti la o partida de salau...Am schimbat doar cauciucurile la masina asa ca datorita vremii "superbe" sambata m-am intors inapoi in Bucuresti si am trecut iar la tastatura...Dureros este ca vremea va fi naspa si in urmatoarele week-end-uri, cel putin la mine in zona...

octavio79

Black Bass
:) suntem 150 si maxim 10 activi, daca erau macar jumatate puteam sa impartasim mai multe lucruri. Deh daca nu e cu certuri pe aici... bucuriemare

Usor,usor se vor inmulti si pe aici si pare promitatoare treaba pe aici . Important e ca e bun ambient....... Sau ....Claudiu cauti scandal??roflmaoooroflmaooo ca pe alt forum?
Mai urmaream inainte si pescuitstationar la feeder si nu era rau forumul dar m-am lasat de feederzimbettt

Claudiu

Administrator
Membru personal
Numai scandal si mistouri de santier nu caut. Asta a fost si motivul pentru care a aparut forumul asta. Asa va ramane!

Maniacs

Biban
Eu stau si va citesc povestirile ... cu ploile si inundatiile ce vor urma slabe sanse sa ajung la vreo balta curand ... Si ca sa fiu on-topic rezultatele partidelor de anul asta sunt 0 ... un rezultat logic daca tinem cont ca n-am pasit pe malurile nici unei ape anul acesta ... In schimb la capitolul cheltuieli legate de pescuit pe anul acesta scorul este aproximativ 870 ron ... macar mi-am cumparat si batul mult dorit ...

Claudiu

Administrator
Membru personal
Maniacs poate ne impartasesti si noua la subiectul ultima achizitie ce bat ai visat si de ce

Florin_31

Biban
Pai...am un Legend ML de 7' dintr-0 bucata! O bijuterie pentru mine!Un bat care cantareste 94 g ... Iubesc batul asta! A pus pe barca crap de 10,5 kg de gura,8,5 kg de coada , fitofagi batrani luati de salopeta...In ultima sedinta ,de joi, a urcat in barca 6 cai frumosi (salai) din care unul catre 5 kg! Pentru mine este vis batul asta de barca...thumbup
Mai , tu prinzi nu te jocibuaaaaah

Sus