• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

Rezultatele partidelor

n-am rabdat si am iesit ieri pe un baraj, o ocazie buna sa ma bucur de inelele recoil, in timp ce colegul cu runnere torzite de 4 se cam intrista :). Am intrat pe apa la 8 AM si -7 grade si am iesit pe la 16:30, cand incepuse iar sa inghete binisor la soare. Abia pe la ora 15 am scapat de gherla, ciocan frumos, shad natural inhalat corespunzator, desi lumea insista pe portocaliu. 2,5 kg + cartofi prajiti+mujdei = lovebucurostare. Totusi, pesti razleti tare si complet apatici.

Ma bucur enorm sa aud asta, ca de fiecare data imi salta inima cand vad oameni ce se apuca de spinning dar mai ales oameni total necunoscuti care leaga prietenii sincer la zeci, sute, mii de kilometri, se intalnesc, pescuiesc, discuta, se suna. Un sentiment minunat! octavio79 Okama cum sunt bre micii?
Bun venit motoVIP
Claudiu l-am sunat pe okama să-l întreb cu e treaba cu mâncarea la hotel si mi-a arătat o salată frumoasă . Am zis noooo bun se menține bine seara da aia era felu unu. Mi-a arătat apoi felu doi , un ciolan frumos gătit cu vin si cu toate cele. Și mai era si desert. Un trabuc cubanez îi mai lipsea da am rezolvat-o si paia.
Azi din informații oficiale ia mers Ok la amiaza la pescuit dar singur ia fost greu cu pozele, mâine se duce Sorin după el.
Sa vedem ce ne transmite.
Nu stiu daca aici e locul pentru mesajul ăsta dar mută- l dacă consideri.

Claudiu l-am sunat pe okama să-l întreb cu e treaba cu mâncarea la hotel si mi-a arătat o salată frumoasă . Am zis noooo bun se menține bine seara da aia era felu unu. Mi-a arătat apoi felu doi , un ciolan frumos gătit cu vin si cu toate cele. Și mai era si desert. Un trabuc cubanez îi mai lipsea da am rezolvat-o si paia.
Azi din informații oficiale ia mers Ok la amiaza la pescuit dar singur ia fost greu cu pozele, mâine se duce Sorin după el.
Sa vedem ce ne transmite.
Nu stiu daca aici e locul pentru mesajul ăsta dar mută- l dacă consideri.
Adica asa:
6E42F4C1-A10D-444C-B0D3-28D31B49627D.jpeg
07294405-FE42-442A-85C2-F10FEC27185D.jpeg
BD19748A-2119-4962-BC32-C5B67222AE43.jpeg

Am prins si peste:
3A8D7741-B0FC-400D-836D-A57FA131E8B2.jpeg
2F4C2BE6-0C95-4BC7-96AA-187DBC837CAD.jpeg
06B8114A-9028-461F-B8D1-6302171130BF.jpeg

Acu nu mai intra nici fumul de tigara:
image.jpg

Sti vorba aia,de ce ti-e frica nu scapi dar traiesti visul,am vazut unde era infipta guma si am ras,mi-a intors spatele,in buzita,asta dupa ce mi-a aratat adevarata putere atunci cand a ajuns spre mal si tulbureala Oltului a disparut,nu a mai fost firul si mulineta ca si data trecuta....lanseta ,mulineta,firul au lucrat impecabil dar am stiut cand s-a intors,am observat guma dupa cateva plecari in care era sa-mi ia batul din mana ca inca nu-i de mine,mai trebuia ceva,lipsea ceva,stiu ce.....dar azi a fost cadoul perfect,nici nu vroiam altceva,a plecat usor nu inainte de a-si etala frumusetea in apa cristal.......
Asa stiuca nu am mai avut in batz,ajungea undeva spre metru,groasa cat piciorul si cu o burtica frumoasa,la asta m-am uitat tot drilul,mi-a fost de ajuns,eram si moale de la frig si fata ardea de la vantul rece,cand am ajuns la masina si am schimbat guma am aprins o tigare,atunci a inceput sa mi se inmoaie genunchii si sa realizez.....mai vreau senzatie de asta :)