Rezultatele partidelor

kingofbeasts

Rod Builder
Membru personal
Felicitari pentru capturi.

Salmo Hornet-ul vine si in cel putin 2 modele cu rosu, codul RHH si OC, la Hornet-urile mari, parca la cele rattling, culorile sunt mult mai muantate ca la Hornet-ul normal.

Fir intins!
Multumesc! El o fi venind in variante de rosu din fabrica da' in Canada n-am de unde sa-l cumpar asa ca singura mea optiune era sa vopsesc ceea ce aveam deja caci, pestii de aici iubesc rosu si portocaliu . ;) Fir intins si tie !

Dori

Biban
Multumesc! El o fi venind in variante de rosu din fabrica da' in Canada n-am de unde sa-l cumpar asa ca singura mea optiune era sa vopsesc ceea ce aveam deja caci, pestii de aici iubesc rosu si portocaliu . ;) Fir intins si tie !
M-am uitat la ce modele se afla pe piata americana la Salmo si pot zice ca oferta este mult mai diversificata decat cea oferita/prezenta pe piata europeana.

Cunosc pe cineva care comanda diverse produse din state, persoana locuind in Canada. Singura problema de caee mi s-a spus era faptul ca trebuia sa plateasca mai mult/nu se expedia in Canada.

Fir intins!

Frumos, ce sa zic. Am fost si io ieri cateva ore, de pe mal ce-i drept, o gherla absolut rasunatoare :)
O fi fost presiunea de vina, dracu stie, ca se plimbau chinezii cu gurile alea cat castronu' pe la suprafata iar toti aia cu dinti parca intrasera in pamant.
Stai linistit ca eu am prins zile si cu barca si nimic... ma mai salva de gherla cate un black bass cand veneam cu barca la ponton spre seara.

• Like
Reactions: adi

Dori

Biban
Frumosi pesti!

Sunt curios cum au ajuns acolo, daca s-a populat cu avize si daca pestii sunt sterili. Mi-aduc aminte ca tot nu-i clar cum au aparut si reginuta/bibanul soare (Lepomis gibossus) sau somnul pitic (ameiurus nebulosus).

Din cate stiu, americanii, daca vrei sa populezi cu crap chinezesc, chiar si o apa privata, o poti face doar daca nu se pot reproduce.

Frumosi pesti!

Sunt curios cum au ajuns acolo, daca s-a populat cu avize si daca pestii sunt sterili. Mi-aduc aminte ca tot nu-i clar cum au aparut si reginuta/bibanul soare (Lepomis gibossus) sau somnul pitic (ameiurus nebulosus).

Din cate stiu, americanii, daca vrei sa populezi cu crap chinezesc, chiar si o apa privata, o poti face doar daca nu se pot reproduce.
Pesti sunt sterili.

Stai linistit ca eu am prins zile si cu barca si nimic... ma mai salva de gherla cate un black bass cand veneam cu barca la ponton spre seara.
Au și black bass???
Aia dungati nu sunt sterili. Sunt obținuți in bazine prin încrucișare de icre și lapti între white bass și striped bass. Ei depun dar nu eclozeaza icrele decât in condiții speciale.

Sus