Salut

Kosmo

Oblete
Va salut cu respect!Mā numesc Cosmin,sunt bihorean si împātimit al spinningului.In primul rând va multumesc pt accept in grup,in al doilea rând moderatorului care mi-a tras atentia cā am omis sā mā prezint cu toate cā sunt membru înregistrat de ceva vreme...mia culpa!sper sā fie cu iertare:)))
Îmi place sā pescuiesc la stiuca,iubesc stiuca!!!
Cochetez din nou cu baitcastul.Mentionez cā am mai avut o tentativā esuatā.De asemenea mentionez cā nu este o necesitate ci doar un moft care nu mā lasā sā stau linistit!
Din pācate în ultimul timp ajung la gîrlā tot mai rar,mai mult îmi spāl ochii pe grupurile de pescuit:(
Sper ca pe viitor sa fiu mult mai activ si in ale pescuitului cât si aici pe grup.
Fir întins
FB_IMG_1562872222094.jpg
FB_IMG_1562872263366.jpg

Calin C

Salau
Salut Cosmin și bun venit! Frumoasă și concludentă prezentare! Iar pozele/ capturile vorbesc de la sine!jos palaria

Cristi.M

Oblete
Va salut cu respect!Mā numesc Cosmin,sunt bihorean si împātimit al spinningului.In primul rând va multumesc pt accept in grup,in al doilea rând moderatorului care mi-a tras atentia cā am omis sā mā prezint cu toate cā sunt membru înregistrat de ceva vreme...mia culpa!sper sā fie cu iertare:)))
Îmi place sā pescuiesc la stiuca,iubesc stiuca!!!
Cochetez din nou cu baitcastul.Mentionez cā am mai avut o tentativā esuatā.De asemenea mentionez cā nu este o necesitate ci doar un moft care nu mā lasā sā stau linistit!
Din pācate în ultimul timp ajung la gîrlā tot mai rar,mai mult îmi spāl ochii pe grupurile de pescuit:(
Sper ca pe viitor sa fiu mult mai activ si in ale pescuitului cât si aici pe grup.
Fir întinsVezi atașament 24738Vezi atașament 24739
Wow, ce dihanie! La ce l-ai prins si unde?
Aa, si bine ne-am intalnit! :)

Kosmo

Oblete
salut.multumesc de apreciere.una din ele este prinsa pe tisa-ungaria iar cealalta pe un lac din bihor.ambele prinse in perioada rece a anului la lingura tip,,s"gramaje mici 7-9 gr(reteta ideala pt prinderea stiucilor capitale).in perioada mai sus amintita caut stiucile in ape mai adinci si recuperez lingura foarte lent,tin lingura cit mai mult in zona de atac.pescuind in asa fel am trecut de multe ori de pragul psiholgic(1 metru) si 10 kg.fir intins

Sus