Salutare la toata lumea!

Adi.Huluban

Oblete
Salutare la toata lumea. Ma bucur ca sunt primit si eu pe aici. Sunt nou in domeniu si sunt sigur ca am multe de invatat. Toate cele bune!

adiwolf

Moderator
Membru personal
Salutare la toata lumea. Ma bucur ca sunt primit si eu pe aici. Sunt nou in domeniu si sunt sigur ca am multe de invatat. Toate cele bune!
salut, sunt Adi Huluban din Timisoara, am 27 ani, sunt pasionat de pescuit, proaspat impatimit la spinning si m-am inscris pe acest forum ca sa invat cat mai multe si sa impart cu voi cunostintele, experientele dar si esecurile.
imi place sa pescuiesc foarte mult pe rauri/lacuri si caut in mod deosebit specia clean/avat/salau/somn/stiuca/biban pescuind cu voblere/jiguri/rotative
va multumesc si va rog sa ma ajutati sa dezvolt acest placut hobby, alaturi sau impreuna cu voi.

mno, ce zici, suna la fel?!!
era atat de greu sa scrii cateva cuvinte in plus?!
ce aveti fratilor, ati uitat sa interactionati?!

nu te supara, dar la tine am rabufnit vazand cat de mult se chinuie unii dintre noii useri la aceasta rubrica. peacefingers

AlexH

Moderator
Membru personal
Salut si bun venit.
Pan' la urma tu decizi ce vrei sa ne spui despre tine, dar sa sti ca nu detalii personale ne intereseaza, ci o prezentare ca pescar.

Sus