Salutare tuturor

Ma numesc Adrian Cipu, sunt pescar de spinning, iar motivul pentru care am ajuns aici este pentru ca doresc sa aflu lucruri noi și eventual sa ajut pe alții, dacă este cazul.

adiwolf

Moderator
Membru personal
salutare,
si noi dorim sa aflam lucruri noi despre tine asa ca te rugam sa dezvolti aceasta PREZENTARE
detaliaza putin persoana si pescarul Adrian Cipu

Ma simt ca la ora de limba si literatura romana, cand trebuia sa fac compuneri. Nu mi-a placut asta niciodata, dar fie.
Sunt din Bucuresti, pescuiesc lacurile din proximitatea orasului, asa ca speciile pe care le pescuiesc cel mai des sunt biban, stiuca si salau.
Ma mandresc cu un somon prins vara asta in Norvegia, iar din cand in cand mai ies si la pastrav.
Am personal best la stiuca de 93 cm, la salau mai am de lucrat, doar 63cm, biban 40.
Nu stiu ce sa mai scriu, asa ca daca aveti curiozitati puteti intreba punctual.

Ma simt ca la ora de limba si literatura romana, cand trebuia sa fac compuneri. Nu mi-a placut asta niciodata, dar fie.
Sunt din Bucuresti, pescuiesc lacurile din proximitatea orasului, asa ca speciile pe care le pescuiesc cel mai des sunt biban, stiuca si salau.
Ma mandresc cu un somon prins vara asta in Norvegia, iar din cand in cand mai ies si la pastrav.
Am personal best la stiuca de 93 cm, la salau mai am de lucrat, doar 63cm, biban 40.
Nu stiu ce sa mai scriu, asa ca daca aveti curiozitati puteti intreba punctual.
E bine! Salutare și bine ai venit!

adiwolf

Moderator
Membru personal
ehhh, deja este mai bine, se contureaza un profil de pescar.
topicul ramane deschis asa ca daca simti ca trebuie si vrei sa mai completezi cate ceva la aceasta prezentare................nu te sfii

p.s. nici mie nu mi-au placut compunerile

AlexH

Moderator
Membru personal
Salut si bine ai venit.
Eu imi puneam parintii sa imi scrie compunerile sau sa imi deseneze plansele la desen. Asa antitalent artistic si lipsa de imaginatie aveam.
Eram cu latura practica.

Sus