Seaguide Zeus - alternativa de buget la Torzite

Alin Ms

Somn
La a doua generatie de torzite e chestia cu fanta de lumina. Eu stiam de treaba de cand au iesit. Nu e rebut.

Alin Ms

Somn
Exact rasina e. Nu e spatiu gol.

Nu-i frumos din partea ta ca nu ai zis nimic :)
Dacă nu-i rebut , eu as fi curios sa aud explicația logica ( bine as fi vrut și o poza mai clară :p )
Explicatia mi-a fost data de un prieten. Zicea ca au adaugat o rasina intre rama si pastila pt rezistenta la socuri. E rasina transparenta.

bobo

Stiuca
scuza-mi ignoranta, dar.............prin munca ta produci un bun, ceva utilitar sau un produs?!
este aproape imposibil sa nu ai si rateuri atunci cand produci, pur si simplu poti fi supus atator variabile incat nu le poti lua in calcul pe toate si chiar atunci cand zici ca esti acoperit pe toate planurile, se gaseste un angajat care a baut mai mult aseara din cauza ca a serbat ceva, ori s-a certat cu cineva, sau poate este bolnav
pe bune, chiar nu putem evita astfel de incidente oricat ne-am dori cu totii
lucrurile trebuie vazute la o alta scara, mai mare, nu atat de individuala si trebuie analizate in ansamblul lor
si asta ti-o spune unul carcotas si catalogat pesimist-ul de serviciu
Chiar nu are importanță cine ce produce .Problema este că apar la vânzare si din ignoranță sau neatenție te poți pricopsi cu ele. Nu stau să ofer circumstante atenuante lucrătorilor beți sau neatenti. Controlul calității ar trebui sa-si faca treaba. Oricum, cine vrea să lase de la el și să cumpere (și) rebuturi....o poate face fără probleme.

Eu cred ca asa sunt concepute,la mine tot setul e asa si sunt prinse/ating rama in 4 puncte,toate.
20190609_054140.jpg
20190609_054126.jpg

Sus