• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

SpinningShop.ro

Si o veste buna pentru multi dintre voi. Cum nevoia te invata, astazi dupa ce am pierdut si ultima oscilanta Kuusamo Rasanen culoarea de baza, am sunat si am luat ultimele blankuri de oscilante de la fabrica pentru a fi vopsite in culoarea ucigasa. Asta dupa muuulte insistente. Cand vor veni voi anunta. Este vorba despre aceasta culoare si model

Vezi atașament 14015
Dacă tot le dai la vopsit de ce nu bagi și ceva dolinger și irlandeza pentru a fi vopsite in aceeași culoare ? Doar așa sa vezi dacă nu cumva efectul ucigaș sta mai mult in culoare decât in lingura ?gandescccc

Claudiu

Administrator
Membru personal
Nu le dau la vopsit, mi le fac cei de la fabrica Kuusamo, acolo le-am comandat. Mi le fac pentru ca sunt distribuitor oficial in Romania, restul magazinelor care mai au sunt luate de prin ungaria. Sau te refereai sa fac eu personal de proba?

Claudiu

Administrator
Membru personal
Eu ... nu fac mestereli. Nu ma pricep, nu ma bag. Merg pe original. Sunt sigur ca acest tipar prinde mai bine, insa vedeta este oscilanta in sine, oscilanta pe care ma bazez de cand m-am apucat de spinning. Inainte sa aflu de misu, teleianu, irlandeza, am aflat de Kuusamo Rasanen si de atunci sunt loial. Si ea mie

Nu le dau la vopsit, mi le fac cei de la fabrica Kuusamo, acolo le-am comandat. Mi le fac pentru ca sunt distribuitor oficial in Romania, restul magazinelor care mai au sunt luate de prin ungaria. Sau te refereai sa fac eu personal de proba?
Din postarea ta am înțeles ca fabrica ti-a dat doar blankurile urmând ca de vopsit sa le trimiți in alta parte și de asta am zis sa bagi și altele la vopsit odată cu ele .
Dacă fabrica se hotărăște sa mai facă modelul m-as baga și eu la vreo 4-5 D-alea însă la resturi de lot din ceva ce nu se va mai produce nu ma interesează. ( ca nu vreau sa plâng când rămân fără și n-am cu ce înlocui :p )

Claudiu

Administrator
Membru personal
Fabrica Kuusamo imi va vopsi ultimele blankuri in culoarea aceea si le va echipa. Aceste oscilante Kuusamo Rasanen 90/14 NU se mai fabrica de vreo 2 ani. Atunci am lichidat stocul la acest model si la modelul Rasanen 70/8. Partea buna e ca mai fabrica in aceasta culoare modelul Rasanen 70/20. Cifra din fata / este lungimea si cea de dupa este gramajul.