• Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Learn more.

SpinningShop.ro

Merci Claudiu pt Oscilante. Ieri a venit instiintarea de la Posta, azi merg dupa ele. Se pare ca daca trimiti de la tine la Arad cu Posta Ro ajung mai repede decat cu aia de la Fan. Fan-ul m-a tinut in sah data trecuta vre-o 6 zile, iar cu posta, daca le-ai pus vineri, or ajuns ieri :)

Am incercat pe la prânz si imi arată cum ca nu ar fi suficiente bucăți pe stoc. Am redus până la 1 bucată si tot indisponibil era stocul si de aici am dedus cum ca s-ar fi vândut toate. Am plasat acum comanda acumannnoroc

Claudiu

Administrator
Membru personal
Am reusit sa gasesc comanda, s-a intamplat ceva cu pachetul nu imi dau seama ce, te rog sa mergi la oficiul postal, este de pe data de 6 acolo dar cred ca l-au amestecat ei. Prezinta si acest nr in caz ca il cer:
CV29998381005
Screen Shot 2018-10-10 at 22.56.42.png

Salut Claudiu as avea nevoie de cateva plicuri de Noike Ninja 7,6cm culoare Lime Chartuse exista vreo sansa sa l aduci.Ms Daca are cineva pe forum si vrea sa-mi vanda raman dator

Am reusit sa gasesc comanda, s-a intamplat ceva cu pachetul nu imi dau seama ce, te rog sa mergi la oficiul postal, este de pe data de 6 acolo dar cred ca l-au amestecat ei. Prezinta si acest nr in caz ca il cer:
CV29998381005
Vezi atașament 15229
Salut Claudiu,

Am ajuns azi la posta ... Vreo 3 tipe s-au chinuit ceva si pana la urma au gasit comanda intr-un calculator ... Cică ar fi blocată undeva in tranzit la valcea sau ceva de genul asta ... Spuneau ca ar trebui sa verifici la valcea sa afli ce s-a intamplat ... Joi am programat o iesire in delta, daca reusim sa rezolvam pana miercuri ar fi super ... Daca nu se poate nu-i bai e vreme sa le dau si la apa ... Cand afli ceva suplimentar da- mi de veste te rog ...

Merci,
Catalin