SpinningShop.ro

Claudiu

Administrator
Membru personal

Claudiu

Administrator
Membru personal
155 cm. Arata excelent si sunt dintr-un material bun. Atentie, nu se potrivesc la lansete de spinning

Wurger

Somn
Phoooa !!! Alea ultimele nici nu sunt de stiuca. Or fi si floating !? Sa stiu sa arunc naibii broastele alea gonflabile.

Sorin Tot

Oblete
Felicitari pentru preturile sonarelor! O intrare in normalitate pe care nu o anticipam. Mare lucru!
P.S. As vrea sa stiu de unde le iei ca sa te scot din schema si sa nu mai castigi si tu un ban. Uite asa, de-al naibii! )))

Claudiu

Administrator
Membru personal
Un nou model de la Allroundmarin si anume Vario. Ce are specific acest model este faptul ca vine fara podina, astfel incat suplimentar se poate alege intre o podina de aluminiu si una de inalta presiune:

Adaptor motor electric prova pentru barci gonflabile:

Claudiu

Administrator
Membru personal
Felicitari pentru preturile sonarelor! O intrare in normalitate pe care nu o anticipam. Mare lucru!
P.S. As vrea sa stiu de unde le iei ca sa te scot din schema si sa nu mai castigi si tu un ban. Uite asa, de-al naibii! )))
Furnizorul este doar o parte a problemei. Probabil cea mai importanta este cat de mult vrei sa bagi la traista, in acest fel furnizorul devine irelevant.

Sus