SpinningShop.ro

Hai ca am terminat eu cu comentariile mele inadecvate & "nepotrivite" si v-ati luat voi de la un placaj de tego, arde-l-ar focu ! Duca-se , o dadeam pierduta , noi sa fim sanatosi si bucurosi, lemne gasim !

Felicitari si un mare BRAVO ptr achizitiile motorizate Claudiu , jos palaria jos palaria! Si acum ca sa testati en fanfare motoarele premiante, este necesar sa le puneti pe amandoua pe o singura oglinda si sa mergeti asa in tandem in timp ce le stropiti cu o sampanie ptr cinstirea eventului si viata lunga fara evenimente nedorite !

Nu mai am cuvinte ... unul ca ala e ca zaharu' la barca omului ... 1,700 de europeni ... chiar se poate ! BRAVO Claudiu !

Eu am gasit o coajă de barcă usor folosită 10-15 iesiri de o bătranică grecoaică rudă cu unul Onassis, un agarici ciurli burli pe care nu.l cunosc, si careia ii cam placea mult sa gliseze, cica la reumatism ii face bine mersul lin, plutirea...
Băbuța sărita de 90 de primaveri cică ar vrea sa doneze barca si alte acareturi imobiliare cuiva interesat care sa aiba grija de ea pana cand ea s.o prapadi. Nu stiu ce sa fac acum ... stau in dubiu ... voi ce parere aveti ?
20190626_181215.jpg

Mă gândesc ca prima data sa ma dau o tură asa de proba cu rib-ul asta sa vad daca imi place, ca nu stii niciodata cu astea, nu sunt asa bune si parca vad ca si baloanele rasuflă, coapte de atata stat in soare.
Mi.e teamă sa nu mă păcalesc ca parca vad ca mai e si RCA- ul mare la astea, impozitul la fel marisor si consumă si mai mult decat Selva mea de 8 cp in 2 timpi. E clar, sigur e țeapă combinatia asta.

bobo

Salau
Mă gândesc ca prima data sa ma dau o tură asa de proba cu rib-ul asta sa vad daca imi place, ca nu stii niciodata cu astea, nu sunt asa bune si parca vad ca si baloanele rasuflă, coapte de atata stat in soare.
Mi.e teamă sa nu mă păcalesc ca parca vad ca mai e si RCA- ul mare la astea, impozitul la fel marisor si consumă si mai mult decat Selva mea de 8 cp in 2 timpi. E clar, sigur e țeapă combinatia asta.
Cred că mai degrabă a pus baba ochii pe tine, decât tu pe barcă...ai grijă....

Sus