SpinningShop.ro

Stefan

Salau
Pai daca va uitati la rezultatele partidelor.. DiCaprio(Aurel)numai in prova linderului era pozat...ce.i drept cu salai frumosi.
Aurel..
Sa le stapanesti sanatos sa te bucuri de multe iesiri si sa ne vedem in mai la intalnire la socializare..

Aurel

Somn
Aurel
unde stai tata, ca la ce ai acumulat pe balcon........... gandescccc
bravo, sa le stapanesti sanatos si sa te bucuri de ele
si cand ma gandesc ca anul trecut la inceputul verii nici nu vroiai sa te gandesti la pescuit din barca...............zimbettt
Offff...nici eu nu stiu ce sa mai zic.
Asa ziceam, dar atunci mai găseam locuri pe mal unde se mai prindea, nu simțeam nevoia barcii
Dar acum.....barca e o necesitate pentru practicarea acestui sport, de pe mal am avut vreo 2-3 dezamăgiri (suficient cât să inteleg cum sta treaba), ca nu mai e peste, sau e foarte putin si nu-l mai poti gasi de pe mal.
Oricum, asa cum am văzut și la tine, multe accesorii, de mult prea multe ai nevoie in barca
Dar cu prieteni si cu profitând de experienta unora se rezolva toate
Va multumesc tuturor celor care m-au ajutat in aceasta noua experienta

Aurel

Somn
La ce zgomote făcea ieri pe apa, cred ca nici atunci, in ziua Z, nu a fost folosit, si-au dat seama ca nu merge, l-au aruncat pe mal si dupa ani si ani a fost "reconditionat" de un romanas de-al nostru care i l-a vandut apoi lui Coco si gata....
The end

Sus