SpinningShop.ro

Mal

Stiuca
Modele noi de la IMA

Ima ISSEN 45 MAX
Ima Sukari 50 SS varianta de suprafata
+ alte culori pt celelalte modele, putine ca nu se gasesc :)
Claudiu la ce adancimi evolueaza cele doua, nu vad nicaieri in specificatii?

A doua problema nu ma pot loga pe site-ul spinningshop, parola si adresa de mail sunt corecte, ba mai mult primesc newsletter de la voi, am incercat resetare parola, zice mail nerecunoscut, sters cookieuri, nada...Cum fac?
Mersi

Claudiu

Administrator
Membru personal
Am adaugat acum pe site la cele 2 pana la ce adancimi evolueaza, cu logarea in mod cert este pentru ca am sters toti utilizatorii odata cu modificarea siteului cu cateva aplicatii GDPR, asa ca va fi nevoie sa te re-inregistrezi. Am trimis un link de reactivare a contului pe email

Mal

Stiuca
Am adaugat acum pe site la cele 2 pana la ce adancimi evolueaza, cu logarea in mod cert este pentru ca am sters toti utilizatorii odata cu modificarea siteului cu cateva aplicatii GDPR, asa ca va fi nevoie sa te re-inregistrezi. Am trimis un link de reactivare a contului pe email
Multumesc am primit si a mers.

Dori

Stiuca
Intreb de curiozitate (am vazut recomandarea unui rod builder), au fost aduse vreodata pe site si, hm, cum sa zic, naluci handmade/produse/articole facute manual, ceva gen voblere?

AlexH

Moderator
Membru personal
Lasa munca si bucurate azi de soare cu fetița, ca la noi ploua într-una de o săptămână si ceva.

Sus