SpinningShop.ro

adiwolf

Moderator
Membru personal
doamne fereste de o asemenea blasfemie.
este de bibilou! se pune pe mileu in vitrina, cu pestele de sticla deasupra!

p.s. cea mai frumoasa Stella de pana acuma

AlexH

Moderator
Membru personal
Inițial am văzut doar cafeaua din spate, din 2 motive: azi nu am băut niciuna și i-am simțit lipsa, iar al 2-lea e ca mi se pare ca seamănă foarte bine cu modelul anterior.

Claudiu

Administrator
Membru personal
Noul Garmin Panoptix Plus 2022 disponibil

8900081C-D8B7-42BD-ACC1-AB67C4E38505.jpeg

Claudiu

Administrator
Membru personal
Am avut un timp dar nu a fost cerere prea mare. In plus, in perioada asta e o penurie uriasa. Ce model te interesa?

Claudiu

Administrator
Membru personal
Ironia sortii face ca fix mandrina asta sa o dau unui amic saptamana trecuta. Am avut ca mostra cate 1 din fiecare, ceva plute, accesorii. Verific oricum

NicuB

Oblete
Lichidare stoc si discount de 15% aplicat automat in cos pentru toata gama Keitech pana vineri 06.05 ora 23.59. Pretul si fara discount este cel mai mic din Romania asa ca nu ratati o oferta buna pentru niste naluci excelente:
https://spinningshop.ro/collections/keitech
Am primit coletul cu produsele comandate ieri. Bravo pt promtitudine!
Totusi, in loc de Easy Shiner Delta Craw 4'', am primit Easy Shiner Fire tiger. Culmea coincidentei, exact produsul care a venit neconform are eticheta rupta.
Nu doresc nimic, doar am sesizat problema.

20220504_143548.jpg

Claudiu

Administrator
Membru personal
Salutare, imi pare rau ca s-a intamplat asta, nu este rea vointa doar ca a fost un plic dezlipita eticheta iar eu pentru cei care ma cunosc, sunt din pacate discromat din nastere si nu pot face diferenta dintre cele 2. Pot doar sa repar eroarea si sa va ofer acel plic gratuit si sa va rambursez contravaloarea lui. Va rog sa imi scrieti pe privat

NicuB

Oblete
Salutare, imi pare rau ca s-a intamplat asta, nu este rea vointa doar ca a fost un plic dezlipita eticheta iar eu pentru cei care ma cunosc, sunt din pacate discromat din nastere si nu pot face diferenta dintre cele 2. Pot doar sa repar eroarea si sa va ofer acel plic gratuit si sa va rambursez contravaloarea lui. Va rog sa imi scrieti pe privat
Se mai intmpla. Cum am spus mai sus, nu doresc nimic. Multumesc pt intentie!

Sus