SpinningShop.ro

Claudiu

Administrator
Membru personal
Reducere de luat in seama pt Garmin Echomap 102sv cu sonda Gt54UHD. Practic si daca pui noua sonda GT56UHD pe unitate tot iesi cu 4000 lei mai ieftin decat sonarul la pachet cu sonda GT56UHD. Mai ieftin chiar si decat Echomap 92 cu rezolutie mai mica si ecran de 9. De neratat

Claudiu

Administrator
Membru personal
Din Decembrie vor ajunge in stoc bateriile RoyPow. De ce este important asta si ce atuuri au?
  • RoyPow este firma subsidiara a gigantului EVE Energy, lider in productia de celule de cea mai buna calitate din lume, intr-o fabrica ultra-automatizata, tehnologizata si supervizata. Practic, din cate am intalnit eu, pe piata europeana este singurul brand ce are in spate fabrica propriu-zisa. In sensul acesta, calitatea va fi superioara fata de celelalte branduri, la acelasi pret sau mai ieftine. Practic se elimina intermediarul (Brandul creat) si in acelasi pret vei obtine o baterie net superioara.
  • 5 ani garantie
  • BMS produs in-house si calibrat corespunzator, nu am intalnit la niciun brand BMS propriu, practic RoyPow produce totul cap-coada.
  • cea mai mica diferenta de voltaj intre celule intalnita de mine dintre toate brandurile folosite, de multe ori aceasta diferenta fiind 0.
  • Singurele baterii gandite strict pentru uz marin si norma de protectie IP67. Practic seria RoyPow vizibila pe siteul SpinningShop este dedicata motoarelor de trolling si electronica de pe barci. Gama lor de produse este mult mai vasta.
  • Protectii multiple: incarcare, descarcare, 4 senzori de temperatura ce intrerup incarcarea (2 pentru temperaturi mici, 2 pentru temperaturi mari)
  • Constructie integral automatizata ceea ce elimina erorile umane.
  • Interiorul bateriei chiar este maxim, de la suruburi la cabluri, senzori, mufari... gandite heavy duty.
https://spinningshop.ro/collections/roypow/roypow

Mai jos va las cateva video din uzina RoyPow dar si un review independent pentru a vedea nivelul de calitate utilizat la interiorul bateriei:

Claudiu

Administrator
Membru personal
Bateriile RoyPow in stoc:
CCB8D235-A151-48C6-9336-E3EA570811CE.jpeg

Sus