SpinningShop.ro

Claudiu

Administrator
Membru personal
Salut, motorul acesta nu mai este in stoc, nici nu va mai reveni pentru ca nu se mai produce. Discutam in privat pentru o alta optiune, chiar si mai buna

Claudiu

Administrator
Membru personal
Pentru cei care au in plan sa isi cumpere motor electric pentru ancorare, acum este un moment rar cu preturi foarte jos insa stocurile sunt deja foarte mici. Nu ezitati.

Claudiu

Administrator
Membru personal
Piesa rara tocmai din SUA adusa, Lund ProV Bass XS 1875

IMG_6819.jpeg
IMG_6816.jpeg
IMG_6817.jpeg
IMG_6818.jpeg
IMG_6822.jpeg
IMG_6823.jpeg
IMG_6826.jpeg
8f7749be-59c0-4f30-9c74-7f97d931c28b.jpeg
IMG_6821.jpeg

Stau și mă gândesc dacă există vreo mașină să o bată în primii 50-100 m. Eu nu am văzut un mijloc de transport cu un astfel de demaraj… incredibil! gandescccc

Claudiu

Administrator
Membru personal
360_F_450916782_ephwoRFhkUdv9sHuOegPgutiADRlz41o.jpg

Începem sezonul de reduceri cu serie de oferte la brandurile tale preferate! De vineri, 10 noiembrie, ora 6 AM, până vineri, 17 noiembrie, ora 23:59 PM, bucură-te de discounturi bune la echipamentul tău de pescuit preferat!

Reduceri de neratat:

• BoatBuckle - 15% OFF
  • Grundens - 20% OFF
  • MY Wedge - 20% OFF
  • Brotect - 20% OFF
  • FishingArt - 15% OFF
  • SeaGuide - 30% OFF

Dar surprizele nu se opresc aici! Pentru pasionații de Minn Kota, avem o veste excelentă! Toate precomenzile pentru noua serie Minn Kota model 2024, cu livrare între ianuarie și Aprilie 2024, beneficiază de un discount de 10% fata de prețul afișat pe șițe!

Este momentul perfect să-ți upgradezi echipamentul și să te pregătești pentru aventurile de pescuit care urmează! ✨ Nu rata aceste oferte deosebite, valabile doar pentru o săptămână!

Setează-ți alarma pentru vineri, 10 noiembrie, ora 6 AM, și fii printre primii care profită de reducerile noastre! #ReduceriDePescuit #OfertePescuit #MinnKota2024 #EchipamentPescuit

Toate reducerile se aplică automat in coșul de cumpărături online.

Campania supusa termenilor si condițiilor afișate aici:

https://spinningshop.ro/pages/campanie-black-friday

carpsport

Oblete
Acum ceva timp, mai exact prin noiembrie mi-a trecut prin cap sa incerc sa creez un magazin online dedicat strict rapitorilor. De la gand la fapta nu a trecut mult insa procedura este mai anevoioasa decat pare si clar a durat mult mai mult decat estimasem.
Nu va asteptati sa fie un mega magazin cum gasim prin Romania, mai degraba un magazin de la scara blocului unde am incercat sa aduc produse bune, majoritatea testate de mine personal dealungul anilor. Planul era ca preturile sa fie minimale insa am reusit doar pe jumatate deoarece in Romania distribuitorii folosesc formularea de "pret recomandat" cu sensul de "pret obligatoriu". Mai pe scurt, poti sa vinzi cat vrei de scump dar sub un anumit pret nu ai voie pentru ca nu vei mai primi marfa. Asta e un lucru care m-a deranjat insa pe undeva are sens. Am cautat pe cat posibil sa aduc marfa din UE si chiar din afara spatiului european si am si reusit pentru anumite produse.
De ajuns cu prezentarea contextului, sa va expun cum va functiona:

1. Magazinul lucreaza cu stocuri, adica ce apare ca fiind disponibil va fi si livrat (situatii exceptionale se pot intampla totusi din erori de calcul)
2. Sunt OneManShow aici, eu centrez eu dau cu capul, de la aprovizionare la gestiune stoc, preluare comenzi, mentenanta site, impachetare etc.
3. Voi face tot posibilul ca experientele negative pe care le-ati avut cu alte magazine sa nu fie intampinate si aici.
4. Se accepta plata ramburs prin Posta Romana sau FanCurier dar si plati prin card de credit / debit. Pe aceasta cale tin sa va anunt ca securitatea platilor si a datelor voastre este oferita la cel mai inalt nivel, SpinningShop.ro nu proceseaza si nu retine informatii sensibile cu privire la datele personale ale instrumentului de plata. Plata se va face prin liderul national MobilPay.ro in intregime pe serverele lor securizate.
5. Magazinul este prevazut cu chat live, astfel ca daca aveti intrebari va stau la dispozitie in cel mai scurt timp.
6. Precomenzi pentru produse speciale / rare pe care nu le gasiti in Romania se pot solicita si voi incerca sa le aduc sau macar sa va anunt daca pot fi aduse sau nu.
7. Pentru orice fel de experienta avuta cu magazinul SpinningShop.ro, lasati o parere indiferent daca este negativa sau pozitiva (accept toate criticile si sugestiile) AICI

Siteul este in functiune de o saptamana timp in care am preluat si livrat comenzi cu succes dupa o perioada destul de lunga de teste pentru a vedea ca totul functioneaza insa daca apar dificultati va rog sa mi le spuneti pentru a le remedia

Adresa web a magazinului: https://spinningshop.ro
Pagina facebook: https://www.facebook.com/spinningshop.ro

Vezi atașament 5337
Sonarele garmin sunt în limba romana?

Sus