SpinningShop.ro

Maniacs

Salau
Claudiu pentru o lanseta Okuma PCH Air Spin 2.07m/5-21g, exista posibilitatea sa comand un varf sau 2?
(restul magazinelor ma cam plimba si nu-mi spun nimic oficial)

Merita costul sau iau alt bat? :)

adiwolf

Moderator
Membru personal
pana iti raspunde Claudiu, iti spun eu ca nu are in portofoliu asa ceva si cu siguranta nu stie, dar sfatul meu este sa discuti cu Iulian la Hardshop.ro - el vinde lansete (nu cred ca vinde Okuma), dar sigur va sti sa te indrume
am si eu un PCH din asta, este lanseta de tavaleala care o tin in barca si am gasito cu 3cm de varf rupt, dar am preferat sa ii pun inelul de top si am lasato asa

Claudiu

Administrator
Membru personal
Nu colaborez cu Okuma, nu am furnizori pentru acest brand. Nu as stii ce sa iti spun dar e o solutie sa vb cu Iulian de la HardShop.ro.

Claudiu

Administrator
Membru personal
Asta este tina, in limita timpului disponibil. Urmatorul episod Mircuri 6 martie apoi altul pe 11 martie

Apel "umanitar", dati si voi un subscribe sa fac 100 de abonati sa pot schimba numele canalului :)

Screenshot_20240304_202957.jpg

Cred eu am fost al 100-lea

Wurger

Somn
Felicitări pentru surclasarea Târgului F&H.
Faptul că au venit, dovedește că dintre organizatorii evenimentului pomenit nu și-a pus nimeni problema să îi invite, pe ei sau alții ca ei. Erau ocupați să cântărească boiles.

Sus